• Wszystkie ofertyKłodzkoHoReCaHotelarstwoRecepcjonista/Recepcjonistka
    Recepcjonista/Recepcjonistka
    HoReCa
    Moje Miejsce

    Kłodzko
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    obsługa gości
    praca zespołowa
    komunikatywność
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    NF hotel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Moje Miejsce Operator to Spółka, której celem jest dostarczenie swoim Klientom jak największego zadowolenia z wypoczynku w Moim Miejscu.

    Nasze osiedla wypoczynkowe znajdują się już w trzech lokalizacjach: na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, blisko Kazimierza Dolnego i w Polanicy – Zdroju, oferując Klientom bazę ponad 400 miejsce noclegowych wraz z bezpiecznymi terenami rekreacyjnymi.

    Przez naszych Gości, jesteśmy doceniani za to, że znajdują u nas spokój, ciszę, wygodę i dobrą atmosferę. Więcej o nas tutaj www.mmresort.com

    Obecnie poszukujemy osób, gotowych pracować w niepełnym wymiarze godzin, na umowę zlecenie na stanowisku recepcyjno-biurowym w ośrodku Moje Miejsce Polanica. 📍

    Twój zakres obowiązków:

    • Meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej.
    • Wystawianie FV i PF (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych).
    • Dokonywanie rezerwacji w systemie NF hotel.
    • Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych.
    • Aranżacja przestrzeni hotelu na wydarzenia specjalne.
    • Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi.
    • Obsługa centrali telefonicznej oraz innych urządzeń biurowych.
    • Zgłaszanie na bieżąco usterek i braków w pokojach hotelowych.
    • Przekazywanie menedżerom uwag od Gości.
    • Dokonywanie odbiorów apartamentów po serwisie sprzątającym.

    Jakich umiejętności szukamy:

    • Biegła znajomość angielskiego i /lub niemieckiego
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Elastyczność i nastawienie na zadanie
    • Łatwość w realizacji różnorodnych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Możliwość podjęcia pracy w różnych godzinach, również w weekendy
    906 - 1 295 USD