• Wszystkie ofertyPoznańHRRecruitmentSpecjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji UA
    Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji UA
    HR
    MOTIVATED SP. Z O.O.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język ukrainski
    Rekrutacja
    język polski
    samodzielność

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

    Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Rekrutacji UA.

    Twój zakres obowiązków

    • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska produkcyjne i magazynowe,
    • zarządzanie bazą Kandydatów,
    • wstępna weryfikacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia,
    • tworzenie raportów dotyczących rekrutacji zgodnie z obowiązującymi standardami,
    • monitorowanie rynku pracy,
    • stała współpraca z innymi działami w firmie.

    Wymagania stanowiska

    • znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego w stopniu komunikatywnym,
    • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla,
    • znajomość aktualnych trendów i narzędzi rekrutacyjnych, w tym wykorzystanie platform internetowych i social media w procesach rekrutacji,
    • samodzielność, kreatywność oraz innowacyjne podejście do poszukiwania talentów,
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz skuteczne zarządzanie wieloma projektami jednocześnie.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej, lub rekrutacjach masowych.

    Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • praca w biurze w samym sercu Poznania,
    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia,
    • system premiowy uzależniony od wyników,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • dofinansowanie do karty sportowej oraz platformy do nauki języków obcych,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • szansa na rozwój i awans w wewnętrznych strukturach firmy,
    • szkolenia z zakresu rekrutacji oraz uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,
    • pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.
    1 164 - 1 811 USD