• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Junior PPC Specialist
    Junior PPC Specialist
    Marketing
    Nethansa

    Nethansa

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych
    PPC
    e-commerce

    Mile widziane

    Facebook Ads
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Junior Specjalisty PPC do prowadzenia kampanii na marketplace'ach.

    Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce, dołącz do naszego zespołu!

    📝 Co będzie Twoim zadaniem:

    • Projektowanie, wdrażanie i optymalizacja kampanii reklamowych PPC na platformie Amazon, Allegro, Kaufland oraz na innych platformach marketplace
    • Analiza i monitorowanie wskaźników efektywności kampanii oraz wprowadzanie zmian w celu osiągnięcia maksymalnych wyników
    • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników kampanii oraz dostarczanie danych i rekomendacji dla zespołu
    • Badanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości i strategii rozwoju
    • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia spójności działań marketingowych

    ✅ Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi PPC na platformie Amazon, Allegro, Kaufland oraz na innych platformach e-commerce
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads lub Facebook Ads
    • Umiejętność analizy danych i interpretacji wskaźników efektywności kampanii
    • Znajomość rynku e-commerce oraz trendów związanych z reklamą internetową
    • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
    • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji i zarządzania czasem

    👉 Oferujemy:

    • Umowę B2B
    • Wsparcie zespołu ekspertów i szkolenia w zakresie najnowszych trendów i narzędzi reklamowych
    • Pracę zdalną/ hybrydową, dającą elastyczność i możliwość pracy z dowolnego miejsca
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
    • Benefity - do wyboru zgodnie z Twoimi potrzebami - Medicover, Multisport, kino, catering, parking przy OBC