• Wszystkie ofertyOlsztynLogistykaAdministracjaReferent w Dziale Magazynu
    Referent w Dziale Magazynu
    Logistyka
    Niczuk

    Niczuk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • wystawianie zleceń transportowych w aplikacjach kurierskich
    • oznaczanie paczek zgodnie z procedurami firmy
    • przygotowywanie dokumentów transportowych, nadzór nad załadunkiem
    • przygotowywanie raportów i nadzór nad dokumentacją w dziale magazynu
    • kontrola dokumentów od dostawców
    • generowanie w systemie ERP dokumentów magazynowych
    • ścisła współpraca przy realizowaniu prac w magazynie
    • współpraca z innymi działami w firmie

    OCZEKIWANIA

    • bardzo dobrej znajomości MS Office
    • preferowane wykształcenie średnie bądź wyższe
    • komunikatywności, sumienności
    • doskonałej organizacji pracy własnej
    • umiejętności pracy w zespole;
    • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej bądź spedycji

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • transparentne warunki wynagrodzenia
    • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
    • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji
    • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne, wczasy pod gruszą
    • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru
    • transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

    Proces rekrutacji:

    • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

    • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

    • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

    • WITAMY W ZESPOLE THALE! 🙌 Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.