Oferty
Senior Strategic Planner
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

ATL

digital marketing

strategia

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Grupa Kapitałowa ONE House to Grupa składająca się z ośmiu spółek, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę naszych klientów.

OS3 – Agencja Strategiczno - Kreatywna należąca do Grupy Kapitałowej ONE House, skupia swoje działania w obszarach takich jak Kreacja ATL/BTL/DIGITAL, Social Media, Strategia Marki oraz Technologia.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki zapraszamy do naszego zespołu osobę, która obejmę stanowisko SENIOR STRATEGIC PLANNER

Szukamy samodzielnej i kreatywnej osoby, która ma doświadczenie zarówno w projektach ATL jak i ekosystemach digital, jest na bieżąco z trendami konsumenckimi oraz ciekawostkami z branży reklamowej i chce robić fajne kampanie - a nie tylko PPT o fajnych kampaniach – zapraszamy do OS3 <3

SENIOR STRATEGIC PLANNER

Lokalizacja: Warszawa Mokotów

praca hybrydowa

Twoje zadania:

  • Twoim głównym zadaniem będzie samodzielna obsługa strategiczna klientów Agencji oraz projektów przetargowych.
  • Będziesz planować i wspierać w egzekucji kampanii 360, zaczynając od research’u i analiz przez tworzenie briefu kreatywnego i consumer journey, nadzór nad jakością i efektywnością pomysłów po prezentację i sprzedaż pomysłów u Klienta.
  • Na co dzień będziesz ściśle współpracować z Działem Kreacji, Działem Obsługi oraz zewnętrznymi partnerami np. Domy Badawcze.
  • Do Twoich obowiązków będzie również należało doradztwo strategiczne – także szerzej w zakresie strategii marketingowej, w tym strategia marki, architektura etc.
  • Będziesz wspierać przy tworzeniu case studies na konkursy (Effie, KTR).
  • Zajmiesz się współtworzeniem case’ów efektywności kampanii reklamowych agencji OS3 / OH.

Nasze oczekiwania:

  • Kluczowe dla nas jest Twoje co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy agencji reklamowej na stanowisku stratega komunikacji ATL i Digital. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale marketingu, domu mediowym, czy doświadczenie badawcze (badania ilościowe / jakościowe).
  • Twoją mocną stroną będzie doświadczenie w pracy na różnych projektach: od prowadzenia warsztatów strategicznych, projektowania kampanii 360, tworzenia consumer journey, nadzór nad implementacją kampanii 360, czy doświadczenie w pracy na kampaniach z influencerami.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki to zarządzanie / psychologia / marketing / socjologia / nauki społeczne.
  • Masz analityczny umysł i potrafisz myśleć strategicznie, tworzyć zwięzłe i wartościowe wnioski i rekomendacje na podstawie dostępnych materiałów.
  • Świetnie się odnajdujesz w prezentowaniu treści – zaczynając od przygotowania prezentacji jak i w sprzedaży strategii.
  • Czujesz się swobodnie posługując się językiem angielskim zarówno w komunikacji bezpośredniej jak i w piśmie.
  • Potrafisz obsługiwać narzędzia mediowych (np. sentione) oraz programy statystyczne.
  • Doskonale posługujesz się pakietem office – word, excel a w szczególności powerpoint.
  • Lubisz być na bieżąco z trendami społecznymi i nowinkami branżowymi.
  • Czujesz się odpowiedzialny/a za powierzone zadania.
  • Lubisz pracę zespołową.
  • Jesteś osobą proaktywną i masz pozytywne nastawienie do rozwiązywania trudnych sytuacji.
  • Jesteś osobą zorganizowaną, planujesz z wyprzedzeniem i jesteś gotowy/a na niespodzianki.
  • Dokładność, otwartość i komunikatywność - to Twoje cechy!

Co oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji UOP lub B2B.
  • Elastyczność pracy – tryb hybrydowy
  • Dostęp do wiedzy, narzędzi i szkoleń mediowych – dzięki wsparciu grupy One House
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób.
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów dla znanych marek.
  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi także mediowych – posiadanych przez grupę One House
  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się Grupie Kapitałowej z polskim kapitałem.
  • Dostęp do komfortowego biura ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier, jak również możliwość pracy zdalnej – wybór należy do Ciebie!

Wyślij nam swoje CV - chętnie porozmawiamy z Tobą o szczegółach.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.