• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Junior Digital Marketing Specialist (SEM)
    Junior Digital Marketing Specialist (SEM)
    Marketing
    Optineo

    Optineo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Optineo

    Optineo

    Nasi kandydaci zyskują trafne oferty rozwoju u atrakcyjnych pracodawców. Nasi pracownicy zyskują unikalną wiedzę na temat HR, sprzedaży i marketingu. A wszystko to dzięki specjalizacji. Od 2004 roku pomagamy zwiększać sprzedaż. Budujemy i optymalizujemy kanały sprzedaży oraz rekrutujemy ludzi, którzy przynoszą pieniądze. Podkręcamy obroty - nie tylko naszym klientom ;-)

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SEM
    PPC
    Google Ads
    Angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dla naszego klienta, dużego międzynarodowego producenta w zakresie rozwiązań technicznych, poszukujemy do wewnętrznego zespołu marketingu komunikatywnej, ambitnej osoby na stanowisko:

    Junior Digital Marketing Specialist (Specjalizacja SEM, Google Ads)

    Zadania

    · Prowadzenie i optymalizacja kampanii SEM/PPC/Display na rynkach międzynarodowych (głównie USA)

    · Przeprowadzanie testów reklam i stron docelowych w celu zapewnienia podejmowania decyzji w oparciu o dane

    · Analizowanie danych dotyczących wyników, raportowanie wyników

    · Pomoc w optymalizacji i usprawnianiu działań

    · Tworzenie prezentacji i raportów post-buy

    · Bieżące śledzenie nowych trendów

    Kryteria selekcji

    · Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w prowadzeniu działań SEM / PPC po stronie agencji marketingowej

    · Dobra znajomość Search Ads 360 i Google Ads Edytor

    · Bardzo dobra znajomość pakietu Office, a zwłaszcza Excel

    · Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego (poziom swobodnej komunikacji - poziom B2+/C1).

    · Wysokie umiejętności komunikacyjne, dbałość o szczegóły i dokładność.

    Klient oferuje

    · Stale zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    · Pracę w trybie hybrydowym w Warszawie

    · Elastyczne godziny startu i zakończenia dnia pracy

    · Bardzo dobrą atmosferę pracy

    · Zaawansowane narzędzia

    · Liczne szkolenia w Polsce i za granicą

    · Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kursy językowe)

    2 070 - 2 588 USD