• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaEkspert / Ekspertka ds. Bezpieczeństwa Technicznego
    Ekspert / Ekspertka ds. Bezpieczeństwa Technicznego
    Inżynieria
    P4 Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoje zadania:

    • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji związanej z zarządzaniem bezpieczeństwem instalacji i urządzeń technicznych, zintegrowanych funkcjonalnie z obiektami i obszarami realizowanych procesów technologicznych
    • Zapewnienie wsparcia eksperckiego dla właścicieli obszarów w zakresie ochrony przeciwpożarowej, eksploatacji instalacji i urządzeń technicznych, bezpieczeństwa ekologicznego (środowiskowego), niezawodności zasilania podstawowego i rezerwowego w energię elektryczną oraz dostępu do mediów
    • Współpraca przy przeprowadzaniu analizy zagrożeń, ryzyka i niezawodności, w celu utrzymania bezpieczeństwa, jakości i ciągłości procesów technologicznych
    • Ocena stanu technicznego instalacji i urządzeń technicznych oraz udział w testach ciągłości działania
    • Współpraca przy okresowej weryfikacji i ocenie zgodności z wymogami firmy rozwiązań związanych z zachowaniem ciągłości działania u dostawców i partnerów biznesowych

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • Posiadasz umiejętność budowania strategii bezpieczeństwa technicznego dla infrastruktury rozproszonej
    • Masz doświadczeniu w opracowywaniu dokumentacji związanej z bezpieczeństwem instalacji i urządzeń technicznych
    • Posiadasz wiedzę na temat eksploatacji zabezpieczeń i systemów ochrony pożarowej
    • Posiadasz wiedzę na temat eksploatacji urządzeń i systemów rezerwowych oraz gwarantowanego zasilania w energię elektryczną
    • Brałeś/łaś udział w projektach związanych z bezpieczeństwem ekologicznym (środowiskowym)
    • Współpracowałeś/łaś z podmiotami świadczącymi usługi w zakresie bezpieczeństwa instalacji i urządzeń technicznych
    • Cechujesz się samodzielnością w działaniu i odpowiedzialnością za wykonywane zadania
    • Znasz angielski na poziomie umożliwiającym komunikację min. na poziomie B2
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do odbywania okazjonalnych podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
    • Internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej) oraz zniżki pracownicze
    • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
    • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery na różne produkty i usługi)
    • Dodatkowy benefit świąteczny
    • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną