• Wszystkie ofertyTarnobrzegInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Budowy/Robót
    Kierownik Budowy/Robót
    new
    Inżynieria
    PESAM  sp. z o.o.  sp. k.

    PESAM sp. z o.o. sp. k.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia budowlane
    wykształcenie wyższe
    praca w zespole
    wykształcenie techniczne
    prawo jazdy kat. B
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Firma PESAM Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Dębicy realizująca projekty w branży budowlanej jako Generalny Wykonawca inwestycji poszukuje kandydata na stanowisko:

    Kierownik budowy/robót

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie i nadzorowanie prac projektantów i wykonawców zgodnie z przyjętym harmonogramem
    • Sprawdzanie poprawności wykonania dokumentacji projektowej
    • Pozyskiwanie zgód i decyzji administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym
    • Kontrola na budowie pod względem jakości i zgodności realizacji inwestycji z opracowanymi standardami
    • Odbiory poszczególnych etapów robót
    • Współpraca z podwykonawcami oraz z innymi działami firmy

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego budowlanego
    • POSIADANIE UPRAWNIEŃ W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO – BUDOWLANEJ bez ograniczeń
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenia w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji
    • Znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych
    • Umiejętności posługiwania się dokumentacją projektową
    • Komunikatywność
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Prawa jazdy kat. B,
    • Dyspozycyjności
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność kosztorysowania - mile widziana

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Podnoszenie kwalifikacji
    • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę, praca w pełnym wymiarze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, możliwość premii
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pod uwagę będą brane tylko CV kandydatów z uprawnieniami budowlanymi.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami