Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Development Representative
Sales
Piwik PRO

Piwik PRO
9 000 - 11 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 470 - 9 130 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Piwik PRO
Piwik PRO

Nasz produkt dostarcza wgląd w ścieżki użytkowników z poszanowaniem ich prywatności. Mamy 10 lat na liczniku, 150 pasjonatów analityki na pokładzie i zaufanie ponad 400 międzynarodowych organizacji.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
CRM
Mile widziane
sprzedaż
Opis stanowiska

Jesteśmy 20-osobowym zespołem sprzedaży, obsługujący ponad 400 klientów korporacyjnych na całym świecie. Przez lata opanowaliśmy sprzedaż przychodzącą (inbound) i rozwinęliśmy świetne relacje z wieloma partnerami. W 2024 roku planujemy wkroczyć w nowy, ale bardzo ekscytujący kanał - outbound. I właśnie dlatego potrzebujemy Ciebie!

Szukamy otwartych osób, które lubią rozmawiać z innymi. Zawsze znajdziesz sposób na przykucie czyjejś uwagi? Nie poddajesz się łatwo i znasz różnicę między perswazją a natarczywością? Jesteś ogólnie pozytywną osobą, która postrzega problemy jako wyzwania i skupia się na znalezieniu idealnego rozwiązania? W takim razie prawdopodobnie jesteś stworzony/a do tej roli!

Wyzwania, które na Ciebie czekają:

  • Kontakt (głównie telefoniczny) z potencjalnymi klientami dostarczonymi przez Lead Generation Specialist
  • Zachęcanie ich do zapoznania się z naszym produktem.
  • Organizacja prezentacji (demo) Piwik PRO Analytics Suite z doświadczonymi specjalistami ds. sprzedaży
  • Aktualizowanie/uzupełnianie bazy potencjalnych klientów w Hubspot
  • Dowiezienie lub przekroczenie celu (25 Sales Qualified Leads miesięcznie)
  • Raportowanie swoich działań za pomocą dedykowanych narzędzi
  • Edukowanie potencjalnych klientów z podstawowej wiedzy o naszym produkcie i odpowiadanie na ich pytania
  • Zadbanie o to, by Twoje spostrzeżenia na temat potrzeb i opinii klientów dotarły do właściwych zespołów w naszej firmie

Aby odnaleźć się w tej roli, zdecydowanie potrzebujesz:

  • Mówić świetnie po angielsku (minimum C1) - umiejętności językowe będą Twoim podstawowym narzędziem w przełamywaniu lodów
  • Posiadać 1-2 letnie doświadczenie na zbliżonych stanowiskach (call center, windykacja) skoncentrowanych na bezpośrednim kontakcie (pierwsza linia - rozmowy telefoniczne, e-maile, LinkedIn) wraz z zestawem narzędzi, jak szybko przyciągnąć czyjąś uwagę (czas jest cenny!)
  • Posiadać własne, niezawodne sposoby radzenia sobie z odmowami i utrzymywania motywacji
  • Być pozytywną, otwartą osobą, która lubi spotykać się i rozmawiać z innymi
  • Posiadać dużo wewnętrznej siły i motywacji, która pozwala ci stawić czoła codziennym wyzwaniom i pozostać skupionym/ą na swoich celach
  • Potrafić działać wg określonych instrukcji
  • Być zainteresowanym/ą szeroką pojętą technologią i chętnym/ą do nauki

Musisz być również świadomy/a bardziej formalnych oczekiwań:

  • Pracujemy na co dzień z naszego biura we Wrocławiu (praca stacjonarna)
  • Jako zespół skupicie się na rynku amerykańskim, co oznacza pracę w przesuniętych godzinach (14:00 - 22:00)

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • Wynagrodzenie podstawowe: 9 000 PLN netto (B2B); wraz z premią zależną od realizacji celów: 11 000 zł netto (B2B) lub więcej - premie są nieograniczone]
  • Możliwość dzielenia się swoją wiedzą i wpływ na naszą strategię i działania, a także nauka od innych doświadczonych członków zespołu
  • Pracę w jednej z szybciej rozwijających się, technologicznych firm produktowych w Polsce
  • Transparentną komunikację wewnętrzną – szeroki wgląd w biznes i wyniki, otwarte zespołowe sprint reviews
  • Elastyczne warunki współpracy – możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie w pełnym wymiarze, jak również z naszego biura we Wrocławiu
  • Budżet rozwojowy (5k) na szlifowanie posiadanych umiejętności i nabywanie nowych, dostęp do książek branżowych i kursów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kafeterię MyBenefit
  • Miesięczny pełnopłatny sabbatical po każdych 5 latach współpracy
  • Tipper czyli sposób na wzajemne docenianie siebie
  • Workation - odpoczaynek i praca wraz z zespołem w urokliwym zakątku Polski
  • Wewnętrzny program poleceń z przyjemnym bonusem (5k) za skuteczne ściągnięcie do zespołu znajomych specjalistów
  • Super ekipę i atmosferę współpracy typową dla firm technologicznych (cenimy sobie nieformalne podejście)

Proces rekrutacji:

  1. Aplikuj przesyłając CV wraz z krótkim filmowym intro o sobie w języku angielskim. Film wrzuć na preferowaną chmurę i udostępnij dla: sales-recruitment@piwik.pro. Uwaga: aplikacje bez filmu nie będą rozpatrywane.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna w naszym biurze we Wrocławiu:
  • Będziemy chcieli poznać Cię lepiej jako osobę
  • Porozmawiamy o Twoim dotychczasowym doświadczeniu oraz podejściu do zadań i wyzwań na stanowisku SDR.
  • Zaprosimy Cię do odegrania krótkiej scenki (w oparciu o use-case - przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje z wyprzedzeniem, abyś mógł/mogła w komfortowych warunkach przygotować się do tego zadania).
9 000 - 11 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 470 - 9 130 PLN

Brutto miesięcznie - UoP