• Wszystkie ofertyOtrębusyHoReCaGastronomiaSzef Kuchni / Kierownik Produkcji
    Szef Kuchni / Kierownik Produkcji
    HoReCa
    Pobudka

    Pobudka

    Otrębusy
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    znajomość branży
    zarządzanie personelem
    HACCP
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    W Pobudce szukamy kogoś pełnego energii i pasji do objęcia stanowiska Szefa Kuchni / Kierownika Produkcji. Jeśli uwielbiasz gotować i chcesz się rozwijać w kierunku osoby zarządzającej personelem oraz procesem produkcji - ta praca jest dla Ciebie!

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    Po pierwsze, doświadczenia! Jeśli już pracowałeś jako Szef Kuchni lub Kierownik Produkcji w branży cateringowej, to na pewno szybciej będą widoczne efekty Twojej pracy :) Ale to nie wszystko! Szukamy też osoby, która potrafi zarządzać zespołem i ma świetne umiejętności komunikacyjne. Kreatywność i umiejętność tworzenia nowych, pysznych dań to również ważne cechy. W naszej firmie nie ma czasu na nudne potrawy!

    Jeśli cechuje Cię elastyczność, pozytywna energia i gotowość do podjęcia nowych wyzwań, to czekamy na Twoją aplikację!

    Co obejmuje zakres obowiązków na tym stanowisku?

    • Nadzór nad produkcją dań według ściśle określonych receptur,
    • Nadzór nad pracą procesem przygotowywania i wytwarzania produktów, poprzez kontrolę produktu i zgodności procesów z obowiązującymi standardami i natychmiastowe reagowanie na dostrzeżone nieprawidłowości,
    • Zarządzanie koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu, kontrola czasu pracy pracowników,
    • Dbałość o najwyższą jakość produkcji, optymalizację wydajności i minimalizację kosztów,
    • Organizacja pracy podległemu zespołowi oraz nadzór nad pracownikami,
    • Motywowanie, ocenianie i kontrola pracy podległych pracowników,
    • Kontrola i utrzymanie zasad systemu HACCP oraz standardów firmy,
    • Szkolenie i wdrażanie pracowników nowozatrudnionych.

    Co pomoże Ci efektywnie wypełniać swoje obowiązki?

    • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w pracy na kuchni na stanowisku kierowniczym i zarządzaniu personelem,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Dokładność, sumienność,
    • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

    To oferujemy:

    • Zatrudnienie od zaraz i przeszkolenie stanowiskowe,
    • Rozwój stanowiska i warunków pracy wraz z rozwojem firmy,
    • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
    • Pracę niedziela-czwartek, praca zmianowa (dodatek za pracę w godzinach nocnych), pełny etat.
    • Benefity:

    o  dofinansowanie zajęć sportowych,

    o  program poleceń pracowników,

    o  posiłki pracownicze,

    o  elastyczny czas pracy,

    o  spotkania integracyjne,

    o  kawa / herbata,

    o  parking dla pracowników.

    2 588 - 3 882 USD

    B2B

    2 329 - 3 364 USD