Oferty
Specjalista ds. Logistyki
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura
Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i administracja zleceniami magazynowymi
  • Nadzór nad przepływem komunikacji między magazynami
  • Raportowanie i aktualizacja statusów zleceń
  • Raportowanie i organizowanie transportów krajowych i zagranicznych
  • Organizowanie odpraw celnych
  • Aktualizowanie statusów transportowych

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia przy administracji zleceń magazynowych
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o prace po okresie próbnym
  • Stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy
  • Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, owocowe środy
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia i pracy