Oferty
Inżynier sprzedaży branży automatyki budynkowej
Inżynieria

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

wykształcenie techniczne

sprzedaż

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Firma Poltraf z siedzibą w Gdańsku to uznany dostawca aparatury kontrolno-pomiarowej renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zebraliśmy wiedzę dzięki, której jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym  oczekiwaniom naszych klientów.

Stawiamy na wiedzę, ludzi i rozwiązania.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • realizacja celów sprzedażowych;
  • opieka nad klientami firmy i poszukiwanie nowych klientów;
  • przygotowywanie wizyt u klientów celem prezentacji oferowanej aparatury, udzielanie technicznego wsparcia, a także doboru aparatury do konkretnych aplikacji lub systemów;
  • prowadzenie działań marketingowych za zakresu aparatury automatyki budynkowej i monitorowanie działań konkurencji;
  • raportowanie w systemie CRM.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym (mile widziane: elektrotechnika, elektronika, automatyka lub pokrewne);
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • prawo jazdy kat. B – wymaganie konieczne,
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań,
  • wiedza i orientacja techniczna pozwalająca przyswoić wiedzę z zakresu oferowanych produktów,
  • samodyscyplina i konsekwencja w działaniu,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • umiejętność prezentacji oferty handlowej klientom;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia zadaniowa);
  • samochód służbowy również do celów prywatnych;
  • zadaniowy czas pracy;
  • szkolenie wdrożeniowe oraz stałe wsparcie merytoryczno - produktowe.
  • baza klientów;
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer i telefon;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta Multi Sport;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • świadczenie urlopowe;
  • praca w przyjaznej atmosferze.