• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaPsychiatra dziecięcy
    Psychiatra dziecięcy
    new
    Zdrowie
    Pracownia Psychologiczna "UL"

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność
    Etyka pracy
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Pracownia Psychologiczna UL to miejsce na warszawskim Mokotowie, tworzone przez wykwalifikowany zespół diagnostów psychoterapeutów oraz psychiatrów. W związku z rozwojem placówki nawiążemy współpracę z psychiatrą dziecięcym. Zależy nam na empatycznej i komunikatywnej osobie, która w przyjaznej atmosferze zaopiekuje się najmłodszymi klientami, którzy trafiają do nas po diagnozie psychologicznej oraz konsultacjach rodzinnych.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • ukończonych studiów medycznych
    • min. trzech ukończonych lat specjalizacji
    • dostępności czasu na pracę z pacjentami
    • wysokiej kultury osobistej, empatii i profesjonalizmu
    • umiejętności pracy w zespole, otwartości na wymianę doświadczeń
    • chęci do nauki i poszerzania swoich kwalifikacji

     Co możemy Ci zaoferować?

    • elastyczny grafik stacjonarny i/lub on-line, od godziny 10:00 do 21:00, w dni robocze oraz w soboty
    • dopasowanie czasu trwania wizyt pacjentów do Twoich indywidualnych preferencji
    • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B
    • Wynagrodzenie w wysokości 65% od ceny wizyty - cenę ustalamy z lekarzem;
    • pracę w wykwalifikowanym zespole psychoterapeutów i psychiatrów
    • bezpieczną i wspierającą atmosferę w pracy – możesz liczyć na wsparcie i konsultacje ze strony innych członków zespołu
    • koleżeńskie superwizje
    • pracę terapeutyczną w przestronnych i przytulnie urządzonych gabinetach
    • zapewnienie wszelkich materiałów potrzebnych do pracy oraz testów
    • obsługę recepcyjną, administracyjną i księgową
    • prowadzenie i finansowanie profilu na portalu znanylekarz.pl
    • promowanie w mediach społecznościowych

     Wymiar pracy:

    Minimum 6 godzin w tygodniu lub więcej, w zależności od możliwości lekarza.

     Pracujemy stacjonarnie i online.

    O Nas

    Jesteśmy prywatną placówką, zrzeszającą psychologów, psychoterapeutów diagnostów, psychotraumatologów i lekarzy psychiatrów.

    Placówka mieści się na Warszawskim Mokotowie, przy Placu Unii Lubelskiej.

    Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z centrum Warszawy, niebawem także tramwaj z Wilanowa. Placówka funkcjonuje od 11 lat.

    Potrzebujemy wsparcia psychiatrycznego dla pacjentów, którzy korzystają w placówce z psychoterapii oraz pacjentów, którzy trafiają do nas z zewnątrz, z polecenia.

    Pracujemy z pacjentami dorosłymi, dziećmi, młodzieżą oraz parami i rodzinami.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz ciepłej, koleżeńskiej atmosfery w pracy, zapraszamy do wysłania nam swojej aplikacji z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy : pracownia.psychologiczna.ul@gmail.com

    W razie jakichkolwiek pytań także zapraszamy do kontaktu :)