• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaInneService Technician (m/w/d)
    Service Technician (m/w/d)
    Inżynieria
    PROFIT HR

    PROFIT HR

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    zorientowanie na klienta
    polski
    doświadczenie w serwisie
    Ms office
    niemiecki
    elektronika/elektryka
    serwis
    Mobilność

    Mile widziane

    znajomość branży
    maszyny sortujące
    AI
    Angielski
    recycling

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

    Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

    NASZ KLIENT: Firma REDWAVE, marka, która narodziła się w zielonym sercu Austrii. W 2004 r. założyciel firmy zdecydował się rozszerzyć pierwotne portfolio produktów w zakresie rozwiązań dla technologii transportu minerałów i materiałów do sektora recyklingu i segregacji odpadów oraz związaną z nim technologię sortowania opartą na układach sensorycznych.

    Wizja zawsze była jasna: dostarczanie rentownych i inteligentnych rozwiązań w celu promowania ekologii i ochrony zasobów, oraz znalezienia drogi do zerowej ilości odpadów wspólnie z klientami i partnerami.

    Zatrudniając ponad 100 pracowników w siedzibie głównej w Austrii i dalszych oddziałach w Ameryce, Chinach, Niemczech i Singapurze, firma stała się renomowaną, międzynarodową firmą i niezawodnym, innowacyjnym partnerem w branży recyklingu. Struktury w dziale serwisu mają się teraz powiększyć o nowego pracownika z Polski. W celu wzmocnienia międzynarodowego działu serwisu poszukujemy zaangażowanej, technicznej i mobilnej osoby na stanowisko:

    SERVICE TECHNICIAN ze znajomością języka niemieckiego (min. B2/C1) (m/k)

    Miejsce pracy: REMOTE Polska Południowa

    Mobilny rodzaj pracy (80% w Polsce i innych krajach Europy)

    Nr ref. FSE/RW/KAT

    Branża: Produkcja maszyn/ Serwis/ Recycling

    Wynagrodzenie: 12 000-16 000 PLN Brutto

    OPIS STANOWISKA

    BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

    • Uruchamianie, serwis i konserwację optycznych maszyn sortujących
    • Obsługę klienta i zarządzanie reklamacjami
    • Rozruch fabryczny i odbiór maszyn
    • Wewnętrzne testy dla klientów
    • Ścisłą współpracę z działem badań i rozwoju.

    TWÓJ PROFIL:

    • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: Elektryk, Elektrotechnik, Mechatronik, IT,
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sektorze usług serwisowych,
    • Gotowość do podróży służbowych (ok. 80%) na terenie Polski i całej Europy
    • Wiedza teoretyczna i praktyka w obszarze elektroniki/elektryki i mechaniki, elektrotechniki lub mechatroniki
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, technologii EDP
    • Zorientowanie na klienta i usługi
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C2) i/ lub angielskiego (min. B2/C1)

    OFERUJEMY:

    • Obszerne szkolenie i intensywną fazę wdrożeniową w siedzibie głównej w Austrii
    • Stałe zatrudnienie oparte na umowie o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym
    • Urozmaiconą pracę w międzynarodowym środowisku
    • Innowacyjne produkty w dziedzinie technologii środowiskowych
    • Zmotywowany i zaangażowany zespół
    • Narzędzia pracy.

    Otrzymasz profesjonalne szkolenie wprowadzające w przyjaznym i kompetentnym zespole w siedzibie w Austrii oraz w kolejnym etapie w innych oddziałach w Europie, towarzysząc kolegom podczas pracy. Jako dynamiczna i innowacyjna firma gwarantujemy stabilną i bezpieczną pracę. U nas możesz spodziewać się zróżnicowanej i odpowiedzialnej pracy.

    Jeśli to zadanie przemawia do Ciebie i możesz sobie wyobrazić podjęcie stabilnej pracy w innowacyjnej firmie, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne w języku niemieckim lub angielskim, w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numer referencyjny. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    3 105 - 4 140 USD