• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaDigital strategy planner
    Digital strategy planner
    Media
    przestrzeń

    przestrzeń

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital
    strategy planning

    Opis stanowiska

    Jesteś osobą z pasją do digital marketingu?

    Masz 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale strategii w agencji digital, social media, full service lub domu mediowym?

    Chcesz rozwijać swoje kompetencje, pracując na projektach komunikacyjnych 360 dla najlepszych marek?

    Jeśli tak, to czekamy na Twoje CV i kilka słów dlaczego to właśnie z Tobą mielibyśmy tworzyć strategie dla naszych Klientów i przy projektach new business.

    Czego oczekujemy?

    • Wynikającej z pasji znajomości nowych mediów i biegłości w kanałach, formatach i trendach digitalowych,
    • Perfekcyjnych umiejętności analitycznych: zdolności do analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków, cierpliwości, dokładności i skrupulatności,
    • Kompetencji prezentacyjnych: umiejętności jasnego i logicznego prezentowania koncepcji w oparciu o dane,
    • Bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego.

    Twoje zadania obejmować będą:

    • Analizy rynku, konkurencji, konsumenta w kanałach digital,
    • Analizy potrzeb i zachowań konsumentów w kontekście cyfrowym,
    • Rozwijanie strategii digitalowych,
    • Tworzenie ekosystemów komunikacji,
    • Tworzenie rekomendacji komunikacyjnych,
    • Prowadzenie projektów od fazy koncepcyjnej do realizacji,
    • Wsparcie pozostałych członków zespołu strategicznego w bieżących projektach.

    Co oferujemy?

    • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
    • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
    • Możliwość współtworzenia innowacyjnych, strategicznych i kreatywnych projektów dla najlepszych marek na rynku,
    • Opiekę medyczną,
    • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)
    2 329 - 3 105 USD

    B2B

    2 199 - 2 976 USD