• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneMłodszy Specjalista ds. Administracyjno - Finansowych
    Młodszy Specjalista ds. Administracyjno - Finansowych
    Finanse
    PwC

    PwC

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    excel
    organizacji pracy
    windykacja należności

    Mile widziane

    ekonomia
    finanse

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Zespół C2C CoE w PwC Polska wspiera managerów biznesu od fazy pomysłu, przez negocjacje z klientem, aż do sfinalizowania projektu. Porządkujemy i organizujemy pracę managerów, liczymy rentowność projektów, doradzamy w kontaktach, pilnujemy dokumentacji oraz odnajdujemy zapomniane kontrakty. Jako wewnętrzny zespół w PwC dbamy, aby wspólnie wykonywane prace były sprawiedliwie rozliczane i żeby nikt nie został sam w labiryncie systemów oraz procedur.

    Do naszego zespołu poszukujemy:

    Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Finansowych

    Wygląda ciekawie? Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

    Twoja przyszła rola:

    • przygotowanie zestawień finansowych,
    • przygotowywanie rozliczeń projektowych,
    • analiza i rejestracja umów projektowych,
    • wystawianie faktur i korekt dla klientów,
    • wsparcie w procesie windykacji należności.

    Aplikuj, jeśli:

    • posiadasz umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań,
    • masz umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,
    • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego i programu Excel,
    • charakteryzuje Cię proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa,
    • masz umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku.

    Mile widziane:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku finansowym,
    • mile widziane wykształcenie na kierunku Ekonomia / Finanse.

    Dołączając do nas zyskujesz:

    • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
    • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
    • program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
    • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
    • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
    • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
    • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • zaaplikuj,
    • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Magdą,,
    • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej z Hiring Managerem.

    W razie problemów, napisz do nas: pl_karieraeksperta@pwc.com. Uprzejmie informujemy, że mail nie służy do wysyłania CV

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.