• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneMenedżer/Menedżerka ds. Finansowych
    Menedżer/Menedżerka ds. Finansowych
    Finanse
    PwC

    PwC

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    IFRS
    ms excel
    finanse
    Angielski

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Na co dzień zajmujemy się bieżącym wsparciem wszystkich pracowników PwC. Odgrywamy kluczową rolę w osiąganiu celów i aspiracji firmy, a także odpowiadamy za sprawny przebieg procesów w organizacji przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w ramach działalności administracyjnej, marketingowej i operacyjnej.

    Do naszego zespołu poszukujemy:

    Wygląda ciekawie? Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

    Twoja przyszła rola:

    • bieżące wsparcie procesów finansowych, udział w procesie raportowania miesięcznego, kwartalnego, rocznego i innych wymaganych przez prawo,
    • analiza złożonych transakcji i operacji finansowych, zapewnienie prawidłowego ujęcia w księgach rachunkowych i raportowania zgodnie z wymogami i polityką firmy,
    • udział w procesie rozliczeń między spółkowych,
    • zarządzanie i udział w projektach wewnętrznych dotyczących standaryzacji procesów, wdrażania nowych narzędzi, dostosowania do wymogów zewnętrznych, restrukturyzacji i transformacji biznesowych,
    • współpraca z liderami i innymi zespołami przy realizacji strategicznych projektów, wsparcie w identyfikowaniu ryzyk i możliwości
    • współpraca z centrum usług wspólnych,
    • inicjowanie zmiany, rozwoju i automatyzacji w zespole finansowym. Nakierowanie na harmonizację, optymalizację procesów i stosowanie najlepszych praktyk, monitorowanie wdrażanych usprawnień,
    • przegląd i opiniowanie umów pod kątem zgodności z politykami wewnętrznymi i wymogami prawnymi,
    • wsparcie audytów wewnętrznych i finansowych,
    • zadania lokalnego treasury m.in. w obszarze procesowania i akceptacji płatności.

    Aplikuj, jeśli:

    • posiadasz wyższe wykształcenie na kierunku Finanse lub podobnym,
    • masz minimum 5 lat doświadczenia w finansach, księgowości lub na podobnym stanowisku,
    • posiadasz praktyczną znajomość Ustawy o rachunkowości i IFRS,
    • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    • charakteryzują Cię zdolności analityczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych z różnych źródeł,
    • wyróżniają Cię umiejętności analizy procesów, identyfikowania problemów czy nieefektywności i komunikowania ich,
    • masz zaawansowaną znajomość MS Excel,
    • posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • wyróżnia Cię odpowiedzialność, kreatywność, dokładność,
    • znasz język angielski na bardzo dobry poziomie.

    Dołączając do nas zyskujesz:

    • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
    • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
    • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
    • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
    • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
    • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
    • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • zaaplikuj,
    • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Magdą,
    • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej.

    W razie problemów, napisz do nas: @pl_karieraeksperta@pwc.com. Uprzejmie informujemy, że mail nie służy do wysyłania CV

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności