• Wszystkie ofertyOlsztynLogistykaSpedycjaDyspozytor Transportu
    Dyspozytor Transportu
    new
    Logistyka
    Raben Logistics Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    praca pod presją czasu

    Opis stanowiska

    Friendly offer
    offer-banner

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w

    magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i kontrola tras dla kierowców
    • Przygotowywanie raportów
    • Wprowadzanie danych do systemów transportowych
    • Pozostałe operacje transportowe związane z planowaniem i kontrolą losu przesyłek
    • Ścisła współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy
    • Dbałość o jakość dostaw
    • Optymalizacja kosztów transportu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w transporcie – mile widziane
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (wymóg konieczny)
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony świąteczne itp.
    • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego i niemieckiego
    • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska