Oferty
Specjalista / Specjalistka ds. promocji i marketingu
Marketing

Bydgoszcz
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

kreatywność

social media

SEM

copywriting

SEO

digital marketing

język angielski

AI

Mile widziane

prawo jazdy kat. B

LinkedIn Ads

programy graficzne

Google Ads

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy grupą RESPEKT PERSONAL, która oferuje usługi pracy tymczasowej oraz outsourcingu procesowego. Dzięki naszym usługom, nasi klienci znacząco obniżają koszty związane z rekrutacją i zapewniają ciągłość produkcji dzięki starannie dobranemu personelowi.

W związku z decyzją naszej koleżanki, która budowała rozpoznawalność marki, rozwijała nasze media społecznościowe od podstaw i uruchamiała pierwsze kampanie reklamowe, o przeprowadzce do innego kraju, otwieramy rekrutację na jej miejsce.

W ubiegłym roku stworzyliśmy brandbook, który pozwolił nam osiągnąć nowy poziom rozpoznawalności, uruchomiliśmy nową stronę internetową zoptymalizowaną pod SEO oraz stworzyliśmy przewodnik po zatrudnianiu cudzoziemców i trendach na rynku pracy 2024. Mimo że już wiele osiągnęliśmy, przed nami stoi jeszcze więcej wyzwań i ambitnych planów.

Jeśli chcesz pracować w segmencie B2B, prowadzić różnorodne projekty marketingowe, uczyć się nowych narzędzi i pracować w wielokulturowym zespole, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Marketing nie ma dla Ciebie tajemnic? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu:

  • Zapewniamy kompleksowe wdrożenie do pracy oraz niezbędne szkolenia, umożliwiające szybkie osiągnięcie pełnej efektywności.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych przy użyciu karty Multisport, wspierając zdrowy tryb życia pracowników.
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną PZU, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszego zespołu.
  • Regularnie organizujemy różnorodne tematyczne integracje firmowe, dostarczając. nie tylko profesjonalnych doświadczeń, ale również świetnej zabawy.
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, doceniając zaangażowanie i osiągnięcia pracowników.
  • Dbamy o pozytywną atmosferę w pracy, promując współpracę i dzielenie się doświadczeniami między członkami zespołu.

Zakres Zadań:

  • Udział w opracowywaniu i realizacji strategii w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem platformy LinkedIn.
  • Opracowywanie i realizacja projektów wideo, w tym praca z graficznymi i wideo edytorami oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu materiałów wideo.
  • Planowanie, uruchamianie i monitorowanie kampanii reklamowych w różnych kanałach komunikacji.
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych i reklamowych.
  • Wspieranie zespołu sprzedaży poprzez dostarczanie materiałów marketingowych i prowadzenie działań promocyjnych.
  •  Planowanie i organizacja udziału firmy w targach oraz konferencjach branżowych.
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji w celu identyfikowania nowych możliwości i trendów.

Oczekujemy od kandydata:

  • Minimum roczne doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku (warunek konieczny).
  • Doświadczenie w uruchamianiu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi.
  • Umiejętność tworzenia materiałów graficznych oraz wideo (preferowane narzędzia: Figma, Photoshop, Premiere Pro).
  • Umiejętność prowadzenia działań w mediach społecznościowych.
  • Znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi AI, takich jak ChatGPT, Gemini, Midjourney.
  • Znajomość pakietu Google Docs.
  • Wysoka odpowiedzialność, skrupulatność oraz zdecydowanie w działaniu.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do efektywnej współpracy z zespołem.

Mile widziane:

  • Zainteresowanie aktualnymi tematami biznesowymi i ekonomicznymi, w tym znajomość sytuacji na rynku, wskaźników inflacji i bezrobocia.
  • Zainteresowanie i umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi marketingowych, pozwalających na uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Zapoznaj się z naszą grupą na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/respekt-personal-group

Poznaj nas bliżej, dowiedź się o naszej kulturze organizacyjnej: https://www.respektpersonal.pl/kultura-organizacyjna

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.