• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingSocial mediaGraphic & Motion Designer
    Graphic & Motion Designer
    Marketing
    Robimy Social Media

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    social media
    Video
    proaktywnośc
    animacje
    Adobe Creative Suite
    odpowiedzialność
    photoshop

    Mile widziane

    kreatywność
    samodzielność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy zdalnie pracującą Agencją specjalizującą się w social media. Wspólnym mianownikiem do wszystkiego co robimy jest świeżość. Mamy świeże podejście do pracy (mobilne godziny pracy, praca w 100% zdalna), świeże podejście do sociali (bazujemy na trendach i przykładamy wielką uwagę do kreacji) oraz do rozwoju i obsługi (przeznaczamy czas na naukę w czasie pracy, tak aby móc ciągle zaskakiwać naszych klientów świeżymi pomysłami).

    🚀Może to Ty?

    Chcesz odgrywać ważną rolę przy rozwijaniu usług graficznych i video w naszej agencji? Czujesz ekscytację na myśl o dynamicznym wzroście firmy (i własnych umiejętności)? Szukasz stabilnego miejsca i do pracy i do rozwoju?

    Dobrze trafiłeś/aś.

    Chcemy robić z Tobą Social media, jeśli…

    • Masz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji, tworząc materiały graficzne i animacje dla różnorodnych kampanii i klientów (warunek konieczny).
    • Monday, Slack oraz Google Docs nie są Ci obce.
    • Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, After Effects, Premiere Pro) to Twoje naturalne środowisko pracy.
    • Swobodnie poruszasz się w narzędziach do animacji i montażu wideo, tworząc angażujące i efektywne materiały wizualne.
    • Rozumiesz znaczenie estetyki i spójności wizualnej w budowaniu marki – i nie jest Ci obce stosowanie tych zasad w praktyce.
    • Potrafisz myśleć o kreacjach wizualnych w kontekście biznesowym i dostrzegać „big picture”.
    • Masz zacięcie do tworzenia innowacyjnych projektów, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.
    • Twoje mocne strony to m.in. samodzielność, pro-aktywność, kreatywność i odpowiedzialność.
    • Wychodzisz z inicjatywą i chętnie proponujesz nowe rozwiązania.
    • Ciągle poszerzasz swoją wiedzę w zakresie grafiki i video i nie stoisz w miejscu.
    • Mile widziane: umiejętność tworzenia storyboardów, doświadczenie w produkcji wideo, znajomość zasad UX/UI, doświadczenie w tworzeniu contentu w Canvie Pro.
    • Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykorzystywania narzędzi AI (Midjourney, Dall-E itp.) oraz chęć rozwoju w tym obszarze.

    Jeśli pasjonujesz się grafiką i animacją, a Twoje projekty potrafią wywrzeć efekt „wow”, jesteś osobą, której szukamy do naszego zespołu!

    💻Jak będzie wyglądać Twoja praca?

    Na Twoim stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

    • Tworzenie grafik i animacji zgodnie ze zleceniami.
    • Warstwę wizualną projektów i jej spójność z marką klienta.
    • Dotrzymywanie terminów zleceń.
    • Współpraca ze Specjalistami przy rozwoju projektów.
    • Tworzenie kreatywnych Key Visuali dla nowych klientów.
    • Znajomość i realizację nowych trendów i formatów.
    • Wychodzenie z inicjatywą, własnymi pomysłami.
    • Współpracę z całym teamem, kiedy pojawi się potrzeba kreatywnej burzy mózgów.
    • Kontakt z Team Leaderem.
    • Wychodzenie poza ramy i myślenie o powodzeniu biznesów klientów w szerokiej perspektywie.
    • Pomoc przy projektach ogólnych całego zespołu – w grupie siła!

    💸Co oferujemy w zamian?

    • Wynagrodzenie bazowe zależne od doświadczenia oraz premię kwartalną zależną od wyników oraz Twojej proaktywności.
    • (6000 zł – 9000 zł; na B2B netto)
    • Pracę zdalną na pełen etat z płatnymi urlopami.
    • Mobilne godziny pracy – poza stałymi punktami tygodnia możesz pracować w wygodnej dla Ciebie porze i w dowolnej strefie czasowej.
    • Pracę przy różnorodnych projektach o zróżnicowanej skali - od lokalnych biznesów po wiodące polskie e-commerce.
    • Szerokie możliwości rozwoju – dostęp do wielu zewnętrznych oraz wewnętrznych kursów i platform szkoleniowych.
    • Wymianę cennych doświadczeń, która wpisana jest w DNA naszej firmy – codziennie czytamy, oglądamy, dyskutujemy i dzielimy się wiedzą – a co najważniejsze – wyciągamy wnioski do dalszej pracy. #RobimyWiedzę.
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju Twoich kompetencji jako specjalisty na bazie dostosowanego do naszych potrzeb modelu T-Shaped Marketer.
    • Możliwości awansu — jesteśmy w fazie budowy struktur, dlatego dzięki swojemu zaangażowaniu możesz szybko zająć ważne miejsce w naszej firmie.
    • Jasne zasady pracy, samodzielność i realny wpływ na prowadzone projekty.
    • Zgrany, zaangażowany i pomocny zespół.
    • Cykliczne spotkania offline w pełnym składzie.

    To co, Robimy Social Media razem?!

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – prześlij swoje CV. do wybranych osób prześlemy krótkie zadanie rekrutacyjne lub prośbę o portfolio. I dodatkowo obejrzyj ten filmik: https://www.loom.com/share/a6af7f9308314966866dfd584e21c7fd. To warunek konieczny do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Do zobaczenia!

    1 552 - 2 329 USD

    B2B