• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingPerformance (SEM)Senior Google & Meta ADS Specialist
    Senior Google & Meta ADS Specialist
    Marketing
    Robimy Social Media

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    reklamy
    Facebook Ads
    analiza
    Meta Ads
    proaktywnośc
    Google Analytics
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    kreatywność
    samodzielność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy zdalnie pracującą Agencją Social Media z Wrocławia. Działamy razem od kwietnia 2020 roku i ciągle rośniemy! Od tamtej pory nasz zespół powiększył się od 2 do 10 osób i jak widzisz - idziemy po więcej :-) W codziennej pracy opiekujemy się kilkudziesięcioma klientami z wielu branż: turystycznej, edukacyjnej, gastronomicznej, medycznej, a także dużymi i małymi e-commerce. Wspólnie rozwijamy marketing firm i zwiększamy ich sprzedaż poprzez przemyślane działania reklamowe i organiczne w Social Mediach, a od czerwca 2023 roku także poprzez Google Ads.

    Może to Ty?

    Chcesz odgrywać ważną rolę przy rozwijaniu usług Performance w naszej agencji? Czujesz ekscytację na myśl o dynamicznym wzroście firmy (i własnych umiejętności)? Szukasz stabilnego miejsca i do pracy i do rozwoju?

    Dobrze trafiłeś/aś.

    🚀Chcemy robić z Tobą Social media, jeśli…

    • Masz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji i w prowadzeniu różnorodnych kampanii reklamowych w Google oraz Meta Ads (warunek konieczny).
    • Chcesz rozwijać usługę Google Ads w naszej agencji i masz doświadczenie w tworzeniu procesów.
    • Monday, Slack oraz Google Docs to Twoje naturalne środowisko pracy.
    • Swobodnie poruszasz się w Google Analitycs 4 i potrafisz samodzielnie skonfigurować zdarzenia na stronie za pomocą GTM.
    • Potrafisz myśleć o reklamach w kontekście biznesowym i dostrzegać „big picture”.
    • Rozumiesz znaczenie powiedzenia „Klient jest najważniejszy” – i nie jest Ci obce stosowanie go w praktyce.
    • Masz zacięcie do analizy danych.
    • Mile widziane: umiejętność wdrożeń analitycznych - GA4, implementacja pikseli reklamowych przez GTM, sprawdzenie poprawności zliczania danych.
    • Twoje mocne strony to m.in. samodzielność, pro-aktywność, kreatywność i odpowiedzialność.

    💻Jak będzie wyglądać Twoja praca?

    Na Twoim stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

    • Tworzenie taktyk reklamowych dla klientów.
    • Docelowo potencjalnie — prowadzenie zespołu Google Ads.
    • Optymalizację działań reklamowych oraz tworzenie ich treści.
    • Bieżący kontakt i dbanie o relację z klientem.
    • Raportowanie wyników działań, wyciąganie wniosków i rekomendowanie dalszych kroków klientów.
    • Współpracę z grafikiem i montażystą przy tworzeniu materiałów reklamowych (takich jak grafiki, animacje, wideo).
    • Wychodzenie poza ramy i myślenie o powodzeniu biznesów klientów w szerokiej perspektywie.
    • Pomoc przy projektach ogólnych całego zespołu – w grupie siła!

    💸Co oferujemy w zamian?

    • Wynagrodzenie bazowe zależne od doświadczenia oraz premię kwartalną zależną od wyników oraz Twojej proaktywności.
    • (9000 zł – 11000 zł; na B2B netto)
    • Pracę zdalną na pełen etat z płatnymi urlopami.
    • Mobilne godziny pracy – poza stałymi punktami tygodnia możesz pracować w wygodnej dla Ciebie porze i w dowolnej strefie czasowej.
    • Pracę przy różnorodnych projektach o zróżnicowanej skali - od lokalnych biznesów po wiodące polskie e-commerce.
    • Szerokie możliwości rozwoju – dostęp do wielu zewnętrznych oraz wewnętrznych kursów i platform szkoleniowych.
    • Wymianę cennych doświadczeń, która wpisana jest w DNA naszej firmy – codziennie czytamy, oglądamy, dyskutujemy i dzielimy się wiedzą – a co najważniejsze – wyciągamy wnioski do dalszej pracy. #RobimyWiedzę.
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju Twoich kompetencji jako specjalisty na bazie dostosowanego do naszych potrzeb modelu T-Shaped Marketer.
    • Możliwości awansu — jesteśmy w fazie budowy struktur, dlatego dzięki swojemu zaangażowaniu możesz szybko zająć ważne miejsce w naszej firmie.
    • Jasne zasady pracy, samodzielność i realny wpływ na prowadzone projekty.
    • Zgrany, zaangażowany i pomocny zespół.
    • Cykliczne spotkania offline w pełnym składzie.

    To co, Robimy Social Media razem?!

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – prześlij swoje CV. Do wybranych osób prześlemy krótkie zadanie rekrutacyjne lub prośbę o portfolio. I dodatkowo obejrzyj ten filmik: https://www.loom.com/share/a6af7f9308314966866dfd584e21c7fd. To warunek konieczny do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Do zobaczenia!

    2 329 - 2 846 USD

    B2B