• Oferty
  • Wszystkie ofertyMarkiSprzedażOpiekun Klienta
    Opiekun Klienta
    Sprzedaż
    rynekpierwotny.pl

    Marki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    sprzedaż

    Mile widziane

    analiza

    Opis stanowiska

    Platforma analityczna BIG DATA RynekPierwotny.pl to pierwsza, ogólnopolska platforma do monitoringu i samodzielnej analizy rynku mieszkaniowego dla profesjonalistów i ekspertów. Co miesiąc udostępnia najnowsze informacje o popycie, cenach i podaży nowych nieruchomości z 16 największych miast. Na jej podstawie przygotowywane są specjalistyczne raporty opisujące sytuację i trendy na rynkach lokalnych.

    Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

    Nasze wymagania:

    – minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, telefonicznej bądź powierzchni reklamowych

    – efekty pracy w postaci sukcesów, o których chętnie nam opowiesz

    – znajomość skutecznych technik sprzedaży

    – umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

    – wykształcenie wyższe

    – bardzo dobra znajomość MS Office

    – wiedza z zakresu rynku nieruchomości i analityki (mile widziane)

    – poprawne posługiwanie się językiem polskim

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    – rozwijanie sprzedaży produktów i usług analitycznych dla branży deweloperskiej, finansowej, produkcyjnej, usługowej w ramach powierzonej bazy klientów - poszerzanie bazy potencjalnych klientów z branż około mieszkaniowych poprzez narzędzie do profesjonalnego prospectingu

    – przygotowywanie ofert handlowych

    – realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych dla usług oferowanych przez platformę analityczną

    – utrzymywanie służbowych relacji z klientami

    – praca stacjonarna w naszym super biurze w ruchomych godzinach 7.30/9:30 – 15.30/17:30

    Oferujemy:

    – konkurencyjne warunki zatrudnienia

    – prowizje handlowe

    – budżet szkoleniowy na poszerzanie swoich umiejętności

    – najlepszą atmosferę pracy

    – wygodne stanowisko pracy wyposażone w nowoczesny sprzęt

    – nagrody jubileuszowe

    – nowoczesne biuro, nieprzyzwoicie blisko stacji metra Wierzbno

    Tylko osoby zainteresowane i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.

    1 552 - 1 759 USD