• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingContent Creator
    Content Creator
    Marketing
    Saatchi&Saatchi

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital
    foto
    Content
    wideo

    Opis stanowiska

    Powstaliśmy w 1970 roku w Londynie. Dziś jesteśmy jedną z największych grup reklamowych na świecie - posiadamy 114 biur w 67 krajach i z przyjemnością zatrudniamy ponad 6500 talentów. Wykorzystujemy siłę naszych pomysłów do tworzenia bliskich i spersonalizowanych doświadczeń ludzi z markami. Mieszamy dane, media i technologię z kreatywnością, bo tylko razem mają one moc zmiany ludzkich zachowań i wpływania na sukces naszych klientów. Wierzymy, że gdy pracujemy blisko jako zespół wraz z naszymi klientami nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasz team tworzymy w oparciu o talenty, które wyróżniają się swoją osobowością, etyką zawodową, kompetencjami, głodem sukcesu i ciekawością świata. Jesteśmy pasjonatami pielęgnowania najlepszych talentów, dlatego kiedy do nas dołączysz, Twoja podróż będzie Twoją ciągłą ewolucją i rozwojem. U nas każdy ma równe szanse! Sprzeciwiamy się dyskryminacji poprzez wiek, płeć, religię, rasę, orientację seksualną, pochodzenie, niepełnosprawność i inne różnice. #NothingXimpossible #Saatchi&Saatchi RE-Imagine #OneTeamOneDream

    Dołącz do nas! Wymyślaj aktywacje i twórz content dla renomowanych marek, pracując

    w dziale kreacji jednej z największych agencji reklamowych w Polsce.

    Kreuj codzienną komunikację marek w różnych kanałach – od Facebooka do TikToka.

    Szukaj z nami nietypowych pomysłów na niestandardowe działania wykraczające poza digital.

    Odnajdujesz się w pisaniu postów, tweetów, scenariuszy wideo do reelsów lub shortsów

    czy opisywaniu aktywacji? To będzie praca dla Ciebie - aplikuj! Chcesz samodzielnie

    i z pomocą profesjonalnych fotografów i reżyserów realizować materiały wideo? Doskonale – dołącz do nas!

    Jeżeli masz doświadczenie w agencji, koniecznie podziel się z nami swoim portfolio.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Przygotowywanie pomysłów na szeroko rozumiany content, głównie do digitalu
    • Opracowywanie idei komunikacji i aktywacji
    • Realizowanie contentu tekstowego i/lub foto i wideo
    • Współpraca z teamami kreatywnymi, działem design i brand managementu
    • Nadzór nad jakością contentu tworzonego na planach zdjęciowych i sesjach foto
    • Współpraca z influencerami i zarządzanie kampaniami influencer marketingowymi
    • Edycja materiałów wideo oraz tworzenie profesjonalnych nagrań
    • Śledzenie i analiza trendów w social media oraz digital marketingu

    ODEZWIJ SIĘ DO NAS, JEŻELI:

    • Potrafisz interesująco wymyślać i realizować kreatywne materiały tekstowe, foto
    • i wideo
    • Jesteś zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i wiesz, jak ich używać ich
    • w komunikacji
    • Masz już doświadczenie z tworzeniem treści w agencji lub do swoich własnych kanałów social media
    • Posiadasz umiejętności copywriterskie i potrafisz tworzyć angażujący content
    • Znasz się na narzędziach do edycji wideo i foto
    • Masz doświadczenie we współpracy z influencerami i zarządzaniu kampaniami influencer marketingowymi

    MILE WIDZIANE:

    • Podstawowa znajomość programów graficznych lub do montażu wideo
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i kampaniami marketingowymi
    • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi AI w komunikacji

    Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie swojego portfolio.

    Co oferujemy:

    • Pracę hybrydową
    • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
    • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
    • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
    • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.