• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Junior/Mid Google Ads / PPC Specialist
    Junior/Mid Google Ads / PPC Specialist
    Marketing
    SEMads

    SEMads

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Google Ads

    Google Analytics

    social media

    Mile widziane

    Google Tag Manager

    Bing Ads

    Meta Ads

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    Zespołem pasjonatów, tworzonym przez specjalistów online marketingu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Działamy zarówno w Polsce jak i za granicą, realizując działania SEM dla sektora usługowego oraz e-commerce. Naszym Klientom oferujemy know-how, transparentność oraz przyjacielskie relacje, dzięki czemu udaje nam się zwiększać rentowność ich inwestycji w marketing internetowy.

    Kogo szukamy?

    Do naszego biura w Poznaniu poszukujemy aktualnie młodszego specjalisty ds. reklam PPC. Jeśli:

    • interesujesz się zagadnieniami z zakresu e-marketingu
    • posiadasz minimum 6 m-c doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii PPC
    • znasz system reklamowy Google i Meta choćby w podstawowym zakresie
    • cechuje Cię dobra organizacja czasu pracy oraz sumienność, komunikatywność i analityczny umysł

    a do tego:

    • umiesz w Google Analytics (mile widziane)
    • środowisko GDS vel Looker Studio nie jest Tobie obce
    • potrafisz obsługiwać Google Tag Manager (baaardzo mile widziane)

    to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

    Czego wymagamy?

    • umiejętności planowania i wdrażania kampanii w systemach PPC (Google/YouTube + FB/IG Ads & Bing Ads)
    • ich bieżącej optymalizacji
    • raportowania osiągniętych efektów
    • współpracy z pozostałymi działami firmy (SEO, Contentu, obsługi Klienta)

    Co oferujemy?

    • pracę na stabilnym stanowisku
    • brak korporacyjnej struktury i setek projektów na głowie
    • możliwość ciągłego rozwoju (kursy, szkolenia)
    • wszystkie niezbędne do wykonywania obowiązków narzędzia
    • atrakcyjny system premiowy

    Dowolna forma zatrudnienia (UZ, UOP, B2B), wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.