• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingStarszy Specjalista SEO
    Starszy Specjalista SEO
    Marketing
    SEMhub

    SEMhub

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    wordpress
    samodzielność
    seo
    Google Analytics
    organizacja pracy
    odpowiedzialność
    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    SEMhub to zespół ekspertów z całej Polski i innowacyjna agencja SEO/SXO, która opracowuje i wdraża dedykowaną i skuteczną strategię pozycjonowania biznesów naszych klientów w Google.

    Specjalizujemy się w strategicznym (SEO) pozycjonowaniu stron i sklepów e-commerce opartym na analizie porównawczej i inżynierii odwrotnej czyli:

    • Audyty i analizy SEO
    • Analizie słów kluczowych
    • Analizie i optymalizacji on-page
    • Copywritingu
    • Strategicznym linkbuildingu

    W naszej firmie stawiamy na płaską strukturę organizacyjną i szybkie decyzje, wysokie standardy pracy oraz elastyczny czas pracy, dzięki któremu będziesz mógł zacząć pracę pomiędzy godziną 8 a 10. Dodatkowo oferujemy pracę od poniedziałku do piątku i efektywne wdrożenie dzięki dedykowanemu buddy’emu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki pracy.

    Benefity

    ✔️ Możliwość pracy zdalnej

    ✔️ Spotkania integracyjne

    ✔️ Karta Multisport

    ✔️ Dofinansowanie szkoleń i kursów

    Twój zakres obowiązków

    ✔️ Opracowanie i wdrażanie kompleksowych strategii SEO, uwzględniających najnowsze trendy i algorytmy wyszukiwarek.

    ✔️ Planowanie, koordynacja i realizacja projektów SEO od etapu koncepcji po wdrożenie i monitorowanie wyników.

    ✔️ Zarządzanie budżetem SEO i alokowanie zasobów w sposób efektywny.

    ✔️ Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji możliwości SEO.

    ✔️ Planowanie długoterminowych i krótkoterminowych celów SEO, w tym KPI.

    ✔️ Dbanie o realizacje założonego wzrostu ROI na wszystkich projektach.

    ✔️ Przygotowywanie szczegółowych raportów SEO i prezentacja wyników zarządowi i klientom.

    ✔️ Identyfikacja nowych możliwości i zagrożeń w obszarze SEO oraz szybkie reagowanie na zmiany algorytmów wyszukiwarek.

    ✔️ Szkolenie i wsparcie młodszych członków zespołu SEO oraz innych działów w zakresie najlepszych praktyk SEO.

    ✔️ Współpraca z zespołami marketingu, IT, UX/UI, PR i innymi w celu zapewnienia spójności strategii SEO z innymi działaniami marketingowymi.

    ✔️ Wsparcie działań SEM, Social Media.

    Nasze wymagania

    ✔️ Znajomość narzędzi Google Analytics 4, Google Search Console, Google Tag Manager, Looker, Google, DevTools, Screaming Frog, Semrush, Senuto, Microsoft Excel.

    ✔️ Znajomość html, css; podstawowych pojęć z zakresu statystyki; popularnych CMSów.

    ✔️ Podstawowa znajomość SQL oraz Pythona.

    ✔️ Rozumienie JS.

    ✔️ Praktyczne wykorzystywanie API produktów Google.

    Mile widziane:

    • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z BigQuery.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    2 070 - 2 846 USD

    B2B