• Wszystkie ofertyChorzówHoReCaGastronomiaKucharz/Kucharka kuchni zimnej
    Kucharz/Kucharka kuchni zimnej
    HoReCa
    SMART-HR

    SMART-HR

    Chorzów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywności
    książeczki sanitarnej
    doświadczenia

    Mile widziane

    Wykształcenia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

    Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się firmy cateringowej obsługującej największe imprezy kulturalne na śląsku oraz Klientów indywidualnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chorzów

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Przygotowanie przekąsek, fingerfood, mini deserów, tartaletek, sałatek, zimnych płyt i innych zimnych dań,
    • Dbanie o jakość, smak i estetykę przyrządzanych posiłków,
    • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu,
    • Przestrzeganie zasad BHP i HACCP,
    • Raportowanie realizacji prac do Szefa Kuchni.

    Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenia gastronomicznego (minimum zawodowe) – będzie dodatkowym atutem,
    • Kreatywności, poczucia estetyki, dbania o czystość,
    • Posiadania orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznej,
    • Dyspozycyjności, punktualności, bardzo dobrej organizacji pracy i zdolności współpracy z zespołem.

    Pracodawca oferuje:

    • Zatrudnienie w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku,
    • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie cateringowej,
    • Umowę o pracę i zatrudnienia na pełen etat,
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
    • Wsparcie zespołu i innych działów firmy,
    • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i udziału w szkoleniach.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@smart-hr.pl

    (W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska) www.smart-hr.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.