• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażMłodszy specjalista ds. sprzedaży
    Młodszy specjalista ds. sprzedaży
    Sprzedaż
    SMEO

    SMEO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    kontakt z klientem
    komunikatywność
    język polski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    SMEO to innowacyjna firma z sektora Financial Technology (FinTech) dostarczająca cyfrowe produkty finansowe — pożyczkę ratalną oraz faktoring online. Od samego początku naszą misją jest wspieranie rozwoju polskich przedsiębiorców. Poprzez dostarczanie im nowoczesnego finansowania zapewniamy im spokój, dzięki czemu mogą zająć się rozwojem swojej działalności, a uzyskane środki przeznaczyć na dowolny cel.

    Więcej informacji znajdziesz na:

    Strona www smeo.pl

    Linkedin linkedin.com/company/smeo

    Facebook facebook.com/smeopl

    📍 Warszawa ul. Nowogrodzka 68

    Co będzie należało do Twoich obowiązków:

    • telefoniczny oraz bezpośredni kontakt z Klientami
    • realizacja założonych planów sprzedażowych
    • wsparcie Klienta podczas procesu zakupu
    • pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • przygotowanie ofert dla Klientów zgodnie z ich potrzebami

    Jeśli jesteś osobą energiczną, kochasz rozwój i dodatkowo:

    • lubisz rozmawiać przez telefon i kontakt telefoniczny nie sprawia Ci trudności
    • jesteś pozytywnie nastawiony do życia i ludzi
    • chętnie podejmujesz nowe wyzwania
    • potrafisz pracować pod presją czasu w warunkach dynamicznej zmiany
    • jesteś wytrwały/a i masz silną motywację w dążeniu do realizacji celu
    • jesteś samodzielny/a i dobrze zarządzasz swoim czasem

    Skontaktuj się z nami. Spotkamy się na rozmowie i omówimy więcej szczegółów.

    Z naszej strony gwarantujemy:

    • pracę na ciepłych kontaktach sprzedażowych
    • stałe godziny pracy (8-16 lub 9-17)
    • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
    • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
    • szkolenie wdrożeniowe
    • umowę zlecenie lub B2B
    • prywatną opiekę medyczną - pakiet Medicover (w całości opłacany przez nas)
    • biuro w centrum Warszawy (zaraz obok Dworca Centralnego)
    • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
    • pracę w nowoczesnym FinTech-owym środowisku pełnym wyzwań zawodowych

    Mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
    • zainteresowanie finansami / bankowością

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    1 294 - 1 811 USD

    Umowa zlecenia

    B2B