• Wszystkie ofertyWarszawaInneVisual Merchandiser Regionalny – Rynki Międzynarodowe (Franczyza)
    Visual Merchandiser Regionalny – Rynki Międzynarodowe (Franczyza)
    Inne
    Smyk

    Smyk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    moda
    Ms office
    trendy
    visual merchandising
    Corel Draw
    Angielski
    photoshop

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Twoje zadania:

    • Przygotowanie wizualnej prezentacji towaru na potrzeby całej sieci sklepów franczyzowych
    • Wprowadzanie i weryfikacja standardów ekspozycji na rynkach zagranicznych
    • Przygotowywanie instrukcji w celu utrzymania jednolitych zasad Visual Merchandisingu
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu VM dla pracowników sklepów franczyzowych za granicą
    • Udział w otwarciach nowych sklepów i przebudowach
    • Proponowanie nowych rozwiązań w ekspozycji towaru oraz witryn
    • Przygotowywanie zamówień materiałów niehandlowych VM dla rynków zagranicznych oraz nadzorowanie procesu ich dostaw.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
    • Swobodne poruszanie się w ogólnoświatowych trendach w modzie i Visual Merchandising’u
    • Znajomość pakietu MS Office i programów graficznych (Corel Draw, Photoshop)
    • Umiejętność tworzenia ekspozycji w sklepie
    • Znajomość podstaw kompozycji i łączenia kolorów
    • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

    Co oferujemy:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie do karty sportowej
    • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
    • Świadczenia świąteczne dla pracowników
    • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
    • Udział w inicjatywach społecznych
    • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego