• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingDigital Account Manager
    Digital Account Manager
    Marketing
    Socialtime

    Socialtime

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media
    analiza
    dobra organizacja pracy
    marketing
    account manager
    komunikatywność
    Angielski
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    digital
    doradztwo
    samodzielność
    marketing manager
    praca w grupie
    e-commerce
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy świetnego Account Managera! 😎

    W Socialtime kierujemy się wartościami. Jesteśmy przekonani, że komunikacja reklamowa może zmieniać rzeczywistość na lepszą. Stawiamy na ludzi. Na tych, którzy chcą się rozwijać razem z nami, budować coś unikatowego i spełniać się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie, bo to człowiek jest najważniejszym ogniwem Socialtime!

    Cechy świetnego Account Managera:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w agencji digitalowej na podobnym stanowisku;
    • Rozumienie biznesowych potrzeb klienta oraz umiejętne ich zaspokajanie;
    • Swobodne nawiązywanie relacji z Klientami oraz członkami zespołów projektowych;
    • Doskonała umiejętność prezentacji przygotowanych pomysłów;
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
    • Pewność w działaniu oraz odpowiedzialności za efekty swojej pracy w tym pracy zespołów projektowych;
    • Świetna znajomość panujących trendów marketingowych;
    • Rozumienie pojęć komunikacji i strategii marketingowej oraz umiejętność egzekwowania ich w praktyce;
    • Praktyczna znajomość: Business Facebook, Menedżera Reklam, Instagrama, TikToka oraz LinkedIn;
    • Płynna praca w aplikacjach Office 365 (głównie PowerPoint oraz Excel);
    • Nienaganna organizacja czasu i pracy własnej oraz zespołów projektowych;
    • Umiejętne wyciąganie wniosków oraz chęć rozwoju
    • Zaangażowanie i inicjatywa własna w codziennym życiu firmy oraz u prowadzonych Klientów.

    Mile widziane: praktyczna znajomość Asany, a także doświadczenie we współpracy z Influencerami.

    Obowiązki, których możesz się spodziewać:

    • Bezpośredni kontakt z klientami agencji oraz partnerami biznesowymi;
    • Zarządzanie zespołami projektowymi prowadząca do osiągnięcia postawionych celów współpracy z Klientami agencji oraz przydzielonych projektów wewnętrznych w tym przetargów;
    • Onboarding nowych Klientów;
    • Współudział w działaniach New Business w tym przygotowywanie kosztorysów, ofert, estymacji oraz prowadzenia negocjacji;
    • Współpraca z różnymi zespołami w agencji oraz innymi wskazanymi podwykonawcami;
    • Research i pozyskiwanie Influencerów do współpracy przy kampaniach marketingowych;
    • Utrzymywanie porządku w wyznaczonych miejscach projektowych zgodnie z przyjętymi standardami firmy;
    • Raportowanie swoich działań (wewnętrznie i zewnętrznie).

    Oferujemy Ci:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (7500 – 9500 zł netto) oraz system premiowy;
    • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia prywatnego w PZU oraz karty MultiSport;
    • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego opierającą się o Twoje mocne strony i indywidualne predyspozycje (ekspercka lub menedżerska);
    • Regularne szkolenia podnoszące Twoje kompetencje;
    • Elastyczny oraz 7 godzinny dzień pracy;
    • Umowę B2B;
    • Swobodę w działaniu i podejmowanych decyzjach - stawiamy na ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje działania;
    • Pracę w agencji, którą budują ludzie i wartości, w której to zawsze zostaniesz wysłuchany i każdy Twój pomysł będzie przemyślany.
    1 941 - 2 458 USD

    B2B