• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSpecjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klienta
    Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klienta
    Sprzedaż
    Software Hub sp.  z o.o.

    Software Hub sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    pomysłowość
    dobra organizacja pracy
    konsultant

    Mile widziane

    CRM
    Microsoft Excel
    Pipedrive

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Pozyskiwania Klienta, której głównym zadaniem będzie umawianie spotkań online lub stacjonarnych związanych bezpośrednio ze sprzedażą systemów dla oświaty oferowanych przez naszą firmę. Nasze rozwiązania możesz poznać lepiej na stronie: 4parents.education.

    Zakres obowiązków:

    • Kontaktowanie się z placówkami żłobkowymi, przedszkolnymi, szkołami oraz urzędami na terenie całej Polski w celu umawiania spotkań.
    • Ewidencjonowanie wyników rozmów telefonicznych w narzędziu Pipedrive oraz arkuszu kalkulacyjnym.
    • Współpraca z handlowcami i innymi pracownikami firmy w celu efektywnego zarządzania procesem sprzedaży.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Znajomość narzędzi CRM (np. Pipedrive) oraz umiejętność pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.
    • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.
    • Zainteresowanie sektorem edukacyjnym i nowoczesnymi rozwiązaniami dla oświaty.

    Oferujemy:

    • Stabilne wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny.
    • Możliwość pracy zdalnej z elastycznymi godzinami.
    • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.
    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie.

    Jeśli jesteś osobą pełną energii, nastawioną na osiąganie wyników i chcesz być częścią innowacyjnego projektu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

    1 164 - 1 294 USD