• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)SEM Specialist
    SEM Specialist
    Marketing
    Sportano.com

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office
    Google Ads

    Mile widziane

    Google Data Studio
    Search ADS 360

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Sportano to nowoczesny ecommerce sportowy, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez zarażanie sportową energią osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem, a także motywowanie i podnoszenie poziomu sportu wśród pasjonatów.

    Przyciągamy najlepszych ekspertów w dziedzinie produktu, marketingu, IT, logistyki i zakupów, tworząc nową jakość na europejskim rynku e-commerce. Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie e-commerce wspierające naszych klientów sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

    Budujemy przyjazną organizację, dla której tak samo jak biznes, ważni są ludzie, ich rozwój i wspólne osiąganie celów. Chcesz razem z nami tworzyć tę niesamowitą historię? Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: praca zdalna lub w jednym z naszych biur Zielona Góra/ Wrocław/Kraków/Tychy

    Twoje zadania:

    • Zarządzasz kampaniami w Google Ads oraz Bing Ads na 12 rynkach w Europie,
    • Testujesz nowe rozwiązania w ekosystemach PPC,
    • Działasz na dużych budżetach,
    • Analizujesz efektywności działań w Google Analytics / GA4,
    • Wyciągasz wnioski i propagujesz dobre praktyki,
    • Pracujesz na co dzień z narzędziami Google Data Studio (Looker) / PowerBi,
    • Analizujesz działania konkurencji na rynku oraz wykorzystujesz trendy,
    • Szukasz synergii między innymi kanałami sprzedaży internetowej (m.in. SEO, SoMe, Porównywarki),
    • Automatyzujesz rzeczy nudne i żmudne,
    • Wpływasz na rozwój firmy,
    • Współpracujesz z innymi zespołami w firmie (marketingowy, handlowy, IT),
    • Przedstawiasz działania i efekty swoich prac.

    Nasze oczekiwania:

    • Masz minimum 2 lata doświadczenia z Google Ads,
    • Masz analityczny umysł, potrafisz analizować niepełne dane i wyciągać wnioski,
    • Obserwujesz trendy i jesteś na bieżąco z zmianami w systemach reklamowych,
    • Pracujesz płynnie na pakiecie Microsoft Office,
    • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • Nie boisz się uczyć nowych rzeczy,
    • Dbasz o rozwój siebie oraz zespołu z którym pracujesz,
    • Uczysz się nowych rozwiązań (Search Ads 360, SQL/R, Google Data Studio (Looker)),
    • Potrafisz opracować strategię oraz wdrożyć ją w życie.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Zapewniamy rozwój zawodowy w dziale performance marketingu i współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
    • Działamy na 12 rynkach,
    • Mamy 7 – cyfrowe budżety,
    • Gramy w oparciu o zasady „fair play”,
    • Proponujemy możliwość pracy zdalnej w 100% oraz elastyczne godziny pracy,
    • Dajemy możliwość realnego wpływu na biznes - jesteśmy w fazie dynamicznego wzrostu,
    • Podnosimy Twoje umiejętności, zarówno sferze marketingowej jak i produktowej
    • Budujemy swobodną i inspirującą atmosferę,
    • Oferujemy pakiet benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb.

    Lubisz dreszczyk sportowych emocji? Chcesz razem z nami tworzyć tę niesamowitą historię? Podejmij wyzwanie! 🏄