• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaProjektowanieSpecjalista ds. rozwoju opakowań
    Specjalista ds. rozwoju opakowań
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SAP

    język angielski

    dobra organizacja pracy

    samodzielność

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Dobór nowych opakowań dla produktów oraz udoskonalanie obecnych z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów
    • Kontakt z dostawcami opakowań i testowanie nowych materiałów opakowaniowych oraz wdrażanie ich do produkcji (ukierunkowanie na folie)
    • Kontrola jakości wydruków folii
    • Koordynowanie prób technologicznych podczas wdrażania nowych opakowań
    • Raportowanie informacji na temat używanych opakowań do celów podatkowych i obowiązujących opłat
    • Opracowywanie i nadzór nad specyfikacjami opakowaniowymi
    • Nadzór nad datą ważności certyfikatów i deklaracji od dostawców
    • Monitorowane przepisów prawnych (dyrektyw, ustaw, rozporządzeń itp.) w zakresie opakowań oraz ich implementacja w firmie
    • Czynny udział w spotkaniach projektowych, na których będą poruszane kwestie opakowań lub procesu pakowania

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane: Towaroznawstwo, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (lub stanowisku technologa) w firmie opakowaniowej (mile widziany obszar produkcji folii)
    • Znajomość SAP (zakładanie i modyfikacje indeksów opakowań, materiałów pomocniczych) będzie atutem
    • Znajomość przepisów dot. opakowań związanych z ochroną środowiska
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Samodzielność w działaniu
    • Nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
    • Dobra organizacja pracy
    • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)

    To oferujemy:

    • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
    • system rekomendacji pracowników (za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
    • program wdrożeniowy
    • umowę o pracę
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny
    • możliwość skorzystania z karty MultiSport
    • ubezpieczenie pracownicze
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
    • bezpłatne posiłki dla pracowników

    Benefity:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Parking dla pracowników
    • Dodatkowe świadczenia socjalne

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.