• Wszystkie ofertyWrocławHRRecruitmentStarszy Specjalista ds. Rekrutacji
    Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
    new
    HR
    Tarczyński S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja
    sourcing
    komunikatywoność
    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Współpraca z zewnętrznymi agencjami świadczącymi usługi rekrutacyjne,
    • Negocjacje warunków współpracy z nowymi agencjami oraz renegocjacje umów z obecnymi,
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z działań własnych,
    • Docieranie do kandydatów nieaktywnych na rynku pracy przez działania direct search,
    • Udział w spotkaniach z nowymi agencjami dot. warunków współpracy,
    • Doskonalenie oraz koordynowanie procesów onboardingowych,
    • Uczestnictwo w Targach Pracy, Giełdach oraz innych wydarzeniach promujących wizerunek pracodawcy,
    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja CV, prowadzenie spotkań, składanie ofert),
    • Stała współpraca z menadżerami w zakresie identyfikacji potrzeb rekrutacyjnych,
    • Wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych,
    • Przygotowywanie raportów i zestawień w ramach prowadzonych zadań,
    • Realizacja polityki personalnej i rozwój narzędzi HR (takich jak ocena i rozwój pracowników, systemy motywacyjne) zgodnie ze standardami firmy.

    Nasze wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej,
    • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność koordynowania od kilku do kilkunastu projektów jednocześnie,
    • Znajomość rynku pracy oraz aktualnych trendów rekrutacyjnych,
    • Umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów kwalifikacyjnych oraz przeprowadzania różnych technik oceny kandydatów,
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu pozytywnych relacji,
    • Praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingu,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do pracy stacjonarnej podczas okresu wdrożenia w lokalizacji firmy: Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia) - po okresie wdrożenia w systemie hybrydowym 3 dni z biura / 2 dni HO
    • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, itp.).

    To oferujemy:

    • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii,
    • Program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu,
    • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami,
    • Kartę Multisport, prywatną opiekę Luxmed, ubezpieczenie grupowe, kasę zapomogowo-pożyczkową,
    • Bony i bogate paczki świąteczne,
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski,
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.