• Wszystkie ofertySzczecinLogistykaLogistykaMłodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji
    Młodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji
    Logistyka
    The Customization Group

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    logistyka
    umiejętności analityczne
    Angielski

    Mile widziane

    ERP
    SAP

    Opis stanowiska

    JUNIOR PRODUCTION PLANNER/MŁODSZY SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

    🟢 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Opracowywanie szczegółowych planów produkcji na podstawie zamówień klientów, prognoz sprzedaży i dostępnych zasobów.
    • Ustalanie kolejności wykonywania zadań produkcyjnych, aby zapewnić terminowe realizowanie zamówień.
    • Monitorowanie dostępności surowców, materiałów i komponentów niezbędnych do produkcji we współpracy z magazynem
    • Współpraca z działem produkcji, logistyki, jakości, w celu zapewnienia ciągłości pracy na produkcji.
    • Ustalanie priorytetów produkcyjnych w przypadku nieoczekiwanych zmian lub opóźnień.
    • Przygotowywanie raportów dotyczących stanu produkcji, realizacji zamówień i wydajności produkcyjnej.

    🟢 WYMAGANIA:

    • Studia wyższe z zakresu produkcji; logistyki
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
    • Umiejętności analityczne
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację: ustną i pisemną
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP

    🟢 CO OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa)
    • Możliwość pracy w nadgodzinach (w okresach zwiększonej sprzedaży i wysokiego sezonu)
    • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
    • Nauka języków obcych w formie dostępu do platformy eTutor (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski) finansowana przez pracodawcę
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Owoce, kawa, herbata i inne przekąski
    • Dobra lokalizacja, blisko centrum miasta
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu wewnątrz Firmy)
    • Przyjazna atmosfera w pracy
    • Konkursy dla pracowników oraz imprezy integracyjne