• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSEO Expert
    SEO Expert
    Marketing
    TimeCamp S.A.

    SEO Expert

    2 590 - 5 181 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Content
    Technical SEO
    link building

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O TimeCamp SA

    TimeCamp SA to firma technologiczna typu SaaS, która rozwija aplikację TimeCamp do zarządzania czasem pracy dla firm świadczących profesjonalne usługi. Jesteśmy na rynku od 14 lat i obsługujemy prawie 4000 klientów na całym świecie. Poszukujemy specjalisty, który zasili nasz 40-osobowy zespół kompetencjami w obszarze SEO.

    Rola

    Poszukujemy eksperta SEO, która/y dołączy do naszego zespołu marketingowego. Osoba na tym stanowisku stworzy i wdroży strategię SEO dla domeny timecamp.com oraz będzie prowadzić bieżące działania w tym obszarze. Poszukujemy osoby, która jest w stanie dowieźć mierzalne wyniki w zakresie wzrostu liczby leadów pozyskiwanych z kanału organic.

    Zakres obowiązków

    • Przygotowanie i doskonalenie strategii SEO obejmującej aspekty techniczne, content i link building na rynki anglojęzyczne, Polskę oraz rynki lokalne (głównie LATAM)
    • Realizacja zaplanowanych projektów, których celem jest wzrost liczby pozyskiwanych leadów - Twój główny KPI
    • Bieżące analizy SEO na potrzeby wewnętrzne oraz regularne raportowanie postępów projektów
    • Współpraca z zespołem marketingowym oraz freelancerami

    Idealny Kandydat/Kandydatka

    Jesteś idealną/ym kandydatką/em, jeśli:

    • Masz co najmniej 5 lat doświadczenia w SEO, najlepiej z serwisami z branży SaaS i B2B
    • Wiesz, jak tworzyć wysoki jakościowo content, który rankuje w top 3 Google
    • Umiesz współpracować z copywriterami i tworzyć dla nich wytyczne
    • Możesz pochwalić się sukcesami w zwiększaniu ruchu dla średnich i dużych serwisów
    • Masz doświadczenie w pozycjonowaniu na rynki anglojęzyczne (głównie USA)
    • Płynnie poruszasz się w narzędziach SEO i analitycznych takich jak: Google Search Console, Ahrefs, Surfer SEO, wtyczka Yoast SEO, Google Analytics 4
    • Potrafisz stworzyć kompleksową strategię SEO i contentu oraz przekuć je na realne działania
    • Znasz skuteczne metody pozyskiwania backlinków (darmowe i płatne)
    • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (poziom B2/C1)
    • Lubisz pracować w zespole i umiesz wyjaśnić zagadnienia SEO laikom
    • Jesteś samodzielna/y i nastawiona/y na osiąganie wyników

    Co oferujemy

    • Realny wpływ na to co robisz
    • 30 dni płatnego pozostawania w gotowości do świadczenia usług - każdy potrzebuje wypoczynku
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i osiągnięć
    • Sprzęt według Twoich preferencji Mac / Windows / Linux
    • Elastyczne godziny wykonywania zadań
    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub z biura - w zależności od Twoich preferencji
    • Bonusy: kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną
    • Chwilę przerwy przy piłkarzykach
    • Biuro z darmowym miejscem parkingowym
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
    • Wsparcie zespołu, który chce wspólnie odnosić sukcesy

    Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Informujemy, że administratorem danych jest TimeCamp S. A. z siedzibą we Wrocławiu, al. Wiśniowa 36a/311 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych będzie skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

    Informujemy, że brak zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)) będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    2 590 - 5 181 USD

    B2B