• Wszystkie ofertyOpoleHRRecruitmentSpecjalista ds. rekrutacji
    Specjalista ds. rekrutacji
    HR
    Timing Sp. z o.o.

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja,
    Ms office
    HR
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Dołącz do naszej Timingowej Ekipy!

    Rozwijamy skrzydła i poszukujemy nowych rekruterów do naszego zespołu! Jeśli jesteś pełen/a pasji, chętny/a podejmowania nowych wyzwań i zainteresowany/a budowaniem zespołów, czekamy na Ciebie. Oferujemy inspirujące środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego i współtworzenia naszego sukcesu. Dołącz do nas, aby razem kształtować przyszłość!

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja projektów rekrutacyjnych: dotarcie do potencjalnych klientów, selekcja kandydatów, analiza predyspozycji i motywacji kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.
    • Koordynowanie zamówień z kontrahentami firmy.
    • Telefoniczna oraz internetowa obsługa kandydatów ubiegających się o pracę za granicą.
    • Obsługa osób wyjeżdżających do pracy.
    • Wykonywanie telefonów handlowych, realizacja sprzedaży telefonicznej.
    • Prowadzenie kompletnej dokumentacji pracowników wyjeżdżających za granicę oraz archiwizacja danych osobowych.
    • Wprowadzanie danych oraz generowanie dokumentów dla osób skierowanych do pracy za granicą.
    • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby przełożonych.
    • Osiąganie umówionych wyników w pracy.
    • Współpraca z każdym działem firmy.

    Nasze wymagania:

    • Dobra / bardzo dobra znajomość język angielskiego (must have),
    • Znajomość pakietu Office,
    • Samodzielność i zaangażowanie,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność ( praca w pełnym wymiarze godzin).

    Mile widziane

    • Doświadczenie na stanowisku pracy rekruter / w dziale HR.

    Oferujemy

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
    • Stabilne zatrudnienie.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Możliwość skorzystania z benefitów firmowych (ubezpieczenie medyczne, grupowe), + dofinansowanie do przedszkola)
    • Multisport
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.
    • Przyjazną atmosferę pracy.