Oferty
Pracownik magazynu_ kontrola narzędzi/ stocznia dry dock
Inne

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

język angielski

Mile widziane

Serwis narzędzi

Opis stanowiska

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

🚀 Pracownik magazynu_ kontrola narzędzi/ stocznia dry dock

🌍 Miejsce pracy: Europa/USA

💡 Główne obowiązki

  • dystrybucja narzędzi na pokładzie w suchych dokach,
  • monitorowanie stanu oraz jakości narzędzi, zgłaszanie usterek,
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz raportowanie ich stanu,
  • rejestrowanie danych w systemie za pomocą skanera,
  • przygotowanie kontenera narzędziowego zgodnie z instrukcjami i standardami firmy,
  • pakowanie, zabezpieczanie i oznaczanie narzędzi,
  • przeprowadzanie końcowej kontroli inwentaryzacyjnej,
  • rejestrowanie transferów narzędzi między projektami/statkami,
  • przestrzeganie zasad BHP.

✅ Wymagania

  • gotowość do:
  1. podróżowania - Europa/USA
  2. pracy w systemie 12-14h/dzień,
  3. odbycia 10 dn. szkolenia
  • min. rok doświadczenia w pracy w magazynie lub stoczni,
  • znajomości sprzętu remontowego (elektronarzędzia + narzędzia),
  • mile widziane doświadczenie w serwisie narzędzi (praca jako ślusarz narzędziowy lub serwisant narzędzi),
  • uprawnienia SEP 1Kv lub gotowość do ich uzyskania,
  • doświadczenie w pracy z komputerem, skanerem i/lub systemami zarządzania magazynem jest konieczne,
  • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • znajomość pakietu MS Office: Excel, Word, Outlook.

➡️ Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • wynagrodzenie 14 USD/godz.
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.