Oferty
Specjalista ds. badań w laboratorium badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
Inżynieria

Białystok
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

znajomość elektroniki

pomiary układów elektr.

komunikacja radiowa

język angielski

Metrologia

Analityczne podejście

samodzielność

Mile widziane

SEP

konstruowanie urządzeń

system zarz. lab.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·        prowadzenie badań laboratoryjnych wyrobów elektrycznych i elektronicznych dla klientów laboratorium oraz działania związane z postanowieniami systemu zarządzania wg PN-EN ISO/IEC 17025 wdrożonego w laboratoriach,

·        badanie urządzeń elektronicznych na zgodność z normami kompatybilności elektromagnetycznej (EMC),

·        wykonywanie badań konstruktorskich (EMC) wg specyfikacji klienta,

·        dokonywanie pomiarów parametrów radiowych urządzeń komunikacji bezprzewodowej,

·        prowadzenie bieżącej dokumentacji z przeprowadzonych badań.

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki lub pokrewne,

  • znajomość zasad działania układów elektronicznych, z uwzględnieniem zjawisk EMC,
  • znajomość zagadnień związanych z układami w.cz.,
  • znajomość układów komunikacji radiowej,
  • umiejętność wykonywania pomiarów w układach elektronicznych,
  • dociekliwość i analityczne podejście w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywanej pracy,
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie swobodnego posługiwania się normami w tym języku),
  • znajomość zagadnień z metrologii.

Mile widziane:

·        doświadczenie w konstruowaniu urządzeń – systemy procesorowe, przetwornice impulsowe, układy w.cz.,

·        znajomość systemu zarządzania laboratoriami wg PN-EN ISO/IEC 17025,

·        uprawnienia SEP.

Pożądane cechy:

·      umiejętność pracy w zespole,

·      sumienność,

·      chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

·        pracę w instytucie badawczym o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        umowę o pracę,

·        udział w szkoleniach – m.in. darmowe kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski) dla wszystkich pracowników,

·        bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku pracowników, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do „zielonej szkoły”,

·        stabilność zatrudnienia – średni staż pracy naszych pracowników to 8 lat,

·        prywatną opiekę medyczną PZU,

·        Pracowniczy Program Emerytalny,

·        grupowe ubezpieczenie na życie.

Złożenie oferty potwierdza zapoznanie się kandydata do pracy z zamieszczoną w treści ogłoszenia rekrutacyjnego informacją o przetwarzaniu jego danych osobowych, a także stanowi wyraźne działanie potwierdzające wyrażenie przez niego zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jego ofercie pracy (CV).

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.