• Wszystkie ofertyBiałystokInżynieriaInneKierownik Laboratorium
    Kierownik Laboratorium
    Inżynieria
    UNIBEP SA

    UNIBEP SA

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    MS Word
    Prawo jazdy B
    wykształcenie budowlane

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe) oraz budownictwie przemysłowo-energetycznym. Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A.) oraz produkcyjną w obszarze budownictwa modułowego w szkielecie drewnianym, skierowaną głównie na rynek skandynawski (spółka Unihouse S.A.).

    Twój zakres obowiązków

    • Kontrola pracy podległych pracowników Laboratorium
    • Realizacja badań laboratoryjnych gruntów z ich oceną, badań właściwości kruszyw, kontroli jakości robót ziemnych
    • Nadzór nad przygotowywanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami
    • Badanie właściwości materiałów wsadowych do mieszanek mineralno-asfaltowych
    • Prowadzenie dokumentacji z badań i pomiarów laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami oraz opracowywanie opinii i interpretacji wyników przeprowadzonych badań
    • Projektowanie mieszanek związanych spoiwem hydraulicznym oraz gruntów stabilizowanych cementem lub wapnem
    • Projektowanie Badań Typu mieszanek mineralno-asfaltowych
    • Bieżąca współpraca z kierownictwem budów

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku - w obszarze budownictwa drogowego - min. 2 lata, warunek konieczny
    • Wykształcenie budowlane (średnie lub wyższe)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność (równoważny system czasu pracy)
    • Dokładność i staranność wykonywanych badań
    • Znajomość obsługi MS Word i MS Excel
    • Umiejętność pracy w zespole

    To oferujemy

    • Umowę o pracę: I- na okres próbny 3-miesiące, II- na okres 12 miesięcy, III- na czas nieokreślony
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    • Rozwój zawodowy w firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje