Oferty
Starszy /-a Administrator /Administratorka Systemów
Inne

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
UNIQA

UNIQA

Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA. Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Zatrudniamy ponad 2 000 osób w całym kraju. W 2023 magazyn "Forbes" uznał nas za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Administracja Systemów

Microsoft Windows Server

VMware

Microsoft 365

Mile widziane

Barracuda

Oracle Linux

Red Hat Linux

Cisco

F5

Commvault

IBM Flash System

NetApp E-Series

Opis stanowiska

  • zapewnienie dostępności oraz optymalnej wydajności serwerów i innych elementów infrastruktury informatycznej;
  • inicjowanie, rejestrowanie, analiza ryzyka oraz przeprowadzanie zmian w powierzonym środowisku;
  • udział w różnorodnych projektach informatycznych;
  • wsparcie użytkowników (II linia);
  • tworzenie i bieżące aktualizowanie dokumentacji zarządzanych środowisk.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w administracji serwerami Windows Server w tym Active Directory, DHCP, DNS (mile widziane certyfikaty dokumentujące posiadane umiejętności);
  • znajomość Powershell na poziomie pozwalającym automatyzować codzienne zadania;
  • bardzo dobra znajomość środowisk wirtualnych zbudowanych w oparciu o produkty VMware;
  • podstawowa znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure / MS Office 365;
  • podstawowa znajomość ITIL (Zarządzanie Incydentem, Zarządzanie Zmianą IT);
  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa infrastruktury IT;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • wysoko rozwinięte umiejętności dokumentacyjne.

mile widziane:

  • doświadczenie w administracji systemami Linux (RedHat, Oracle Linux);
  • doświadczenie w administracji serwerami DELL Power Edge;
  • doświadczenie w administracji siecią informatyczna w oparciu o rozwiązania Cisco, FortiGate, F5, Barracuda, BlueCoat;
  • doświadczenie w pracy w instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość systemu backupu Commvault.
  • doświadczenie w utrzymaniu macierzy dyskowych (IBM, NetApp, Dell) oraz przełączników SAN (Broacade).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi;
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami z zespołu infrastruktury i nie tylko,​​
  • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwiązania informatyczne stosowane firmie w branży ubezpieczeniowej;
  • wyjścia integracyjne :)
  • szkolenia zawodowe;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
  • pracowniczy Program Inwestycyjny;
  • program poleceń pracowniczych;
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej (zazwyczaj obecność w biurze 2 dni w tygodniu).