• Wszystkie ofertyOpoleSupportAnkieter telefoniczny z j. niemieckim | rynek B2B
    Ankieter telefoniczny z j. niemieckim | rynek B2B
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    niemiecki
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    CCIG to 22 lata doświadczenia, ponad 500 zadowolonych klientów z 17+ branż z całego świata. Około 6 tysięcy naszych konsultantów odbiera 7 milionów połączeń rocznie rozmawiając w 20 różnych językach.Zdobywca (m.in.) nagrody za najlepszą współpracę partnerską PCCA oraz za 'Największy wpływ na środowisko, społeczeństwo i zarządzanie' w ECCCSA. Chcesz tworzyć to miejsce razem z nami? Zapraszamy do aplikowania!

    Dołącz do nas w roli Ankieter telefoniczny | rynek B2B i obsługuj klientów w języku niemieckim.

    Miejsce pracy: Opole

    Twój zakres obowiązków:

    • kontakt z klientem biznesowym w celu przeprowadzenia ankiety,
    • obsługa aplikacji wewnętrznych,
    • dbanie o dobry wizerunek naszego Kontrahenta.

    To stanowisko jest idealne dla Ciebie, jeżeli:

    • posługujesz się j. niemieckim na poziomie C1+,
    • jesteś dyspozycyjny/-a do współpracy już od 26.08 oraz na min. 25h w tygodniu,
    • łatwo nawiązujesz relacje, jesteś komunikatywny/-a,
    • starannie i sumiennie podchodzisz do powierzonych zadań.

    To oferujemy:

    • gwarantowaną stawkę godzinową 34-44 zł brutto oraz premie uzależnione od wyników jakościowych - czyli od tego jak obsługujesz klientów,
    • umowę zlecenie,
    • elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień - projekt funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 - w tych przedziałach możesz dowolnie się grafikować,
    • pełne wdrożenie do pełnionej roli - 1 tydzień roboczy stacjonarnie we Wrocławiu (oczywiście zapewnimy Tobie nocleg i zwrócimy koszty dojazdów),
    • współpracę w pełni zdalną po 1 tygodniu wdrożenia we Wrocławiu,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy - projekt prężnie się rozwija a my wszystkich naszych liderów, trenerów i innych specjalistów pozyskujemy wewnętrznie,
    • benefity: dofinansowanie do Multisport, Luxmed oraz ubezpieczenia grupowego.

    Etapy rekrutacji

    • Rozmowa telefoniczna
    • Weryfikacja językowa
    • Spotkanie w formie zdalnej
    • Rozpoczęcie współpracy

    Brzmi ciekawie? Aplikuj! Już za chwilę razem będziemy dostarczać klientom najwyższą jakość obsługi.

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefonicznego Doradcy klienta z językiem niemieckim.