• Wszystkie ofertyPoznańSupportTelefoniczny Doradca/Doradczyni z j. niemieckim (współpraca zdalna)
    Telefoniczny Doradca/Doradczyni z j. niemieckim (współpraca zdalna)
    new
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Telefoniczny Doradca/Doradczyni z j. niemieckim (współpraca zdalna).

    Jako CCIG Group jesteśmy firmą z branży Call i Contact Center. Na rynku działamy od 22 lat i przez ten czas zaufało nam wiele firm z ponad 30 różnych branż.

    Miejsce pracy: Poznań

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • telefoniczna obsługa klientów niemieckojęzycznych sieci sklepów odzieżowych,
    • udzielanie odpowiedzi na zapytania mailowe,
    • obsługa aplikacji wewnętrznych,
    • dbanie o dobry wizerunek Kontrahenta.

    Oczekujemy:

    • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1+,
    • komunikatywności,
    • umiejętności współpracy,
    • zaangażowania w powierzone zadania oraz dążenie do ich pełnej realizacji,
    • dyspozycyjności min. 25 h w tygodniu,
    • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

    Oferujemy:

    • stawkę godzinową 34-44 zł brutto/h oraz dodatkowe premie,
    • umowę zlecenie,
    • pełne wdrożenie do nowej roli - 2 pierwsze tygodnie w lokalizacji wrocławskiej (zapewniamy nocleg i zwracamy koszty dojazdu),
    • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb, który będzie układany z tygodnia na tydzień,
    • współpracę w pełni zdalną po okresie wdrożenia we Wrocławiu (2 tygodnie),
    • narzędzia niezbędne do pracy,
    • opiekę i wsparcie doświadczonych liderów i trenerów,
    • benefity: Multisport, Luxmed oraz ubezpieczenie grupowe,
    • pracę z osobami, które tak jak Ty mówią w języku niemieckim. :)

    Brzmi ciekawie? Aplikuj! Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym :)