• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówPrawoJunior In-House Lawyer
    Junior In-House Lawyer
    new
    Prawo
    Vasco Electronics

    Kraków
    1 659 - 1 919 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 400 - 1 659 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    W Vasco od 2008 roku zajmujemy się łamaniem barier językowych. Produkujemy oraz sprzedajemy elektroniczne tłumacze. Jesteśmy polską firmą, która wywodzi się z Krakowa, ale od lat działamy na rynku międzynarodowym.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    doradztwo

    język angielski

    prawo

    Opis stanowiska

    Do naszej 200-osobowej firmy poszukujemy Junior Lawyer.

    Jeśli jesteś gotów/a na wyzwania związane ze wsparciem naszych pracowników w efektywnej realizacji zadań związanych ze znajomością prawa, jesteś proaktywny/a i zaangażowany/a, a dodatkowo potrafisz skutecznie się komunikować — prawdopodobnie to Ciebie szukamy!

    Miejsce pracy: Kraków

    Tryb pracy: Hybrydowy

    Etat: Full time

    Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, Umowa Zlecenie, B2B

    Wynagrodzenie

    B2B: 6 400 - 7 400 PLN netto FV miesięcznie

    Umowa o Pracę: 5 400 - 6 400 PLN brutto miesięcznie

    Umowa Zlecenie: 5 400 - 6 400 PLN brutto miesięcznie

    Zakres obowiązków

    • Analiza i sporządzanie umów
    • Prowadzenie analiz prawnych na rzecz poszczególnych działów przedsiębiorstwa
    • Przygotowywanie dokumentacji dla spółki
    • Audyt rozwiązań i procedur prawnych przedsiębiorstwa
    • Nadzór nad wdrożeniem procedur i oprogramowania wspomagających inne procesy przedsiębiorstwa
    • Tworzenie raportów i zestawień z podejmowanych działań
    • Prowadzenie negocjacji

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie prawnicze – ukończone studia prawnicze (lub w trakcie ostatnich lat studiów)
    • Znajomość podstawowych przepisów prawa cywilnego, handlowego i prawa autorskiego
    • Doświadczenie w redagowaniu umów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę i redagowanie umów
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Skrupulatność w pracy z dokumentami o dużym znaczeniu prawnym

    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym firmy
    • Znajomość regulacji branżowych dla sektora IT
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji
    • Znajomość systemów do automatyzacji obiegu dokumentów (np. Autenti)

    Oferujemy

    • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
    • Duży wpływ na kształt pracy zespołu
    • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
    • Elastyczny czas pracy
    • Budżet szkoleniowy
    • Dodatkowe dni wolne
    • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
    • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
    • Częste integracje
    • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
    • Parking przy biurze
    1 659 - 1 919 USD

    B2B

    1 400 - 1 659 USD