• Wszystkie ofertyGdyniaSprzedażKonsultant Działu Telemarketingu
    Konsultant Działu Telemarketingu
    Sprzedaż
    Vectra S.A.

    Vectra S.A.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    nawiązywanie kontaktów
    zaangżowanie
    konserwacja
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Zrozumienie potrzeb klientów jak nikt inny
    • Oferowanie naszym klientom rozwiązań na najwyższym poziomie
    • Bycie osobą, do której można zwrócić się z pytaniami i wątpliwościami
    • Przekonywanie klientów do skorzystania z naszych ekscytujących ofert
    • Pielęgnowanie trwałych relacji z klientami

    Nasze wymagania

    • Zaangażowanie
    • Pozytywne nastawienie, konsekwencja
    • Podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja nawet do 6000 zł!
    • Elastyczne godziny pracy: 9.30-16.00 lub 11.30-18.00 od poniedziałku do piątku
    • Wolne weekendy!
    • Ekskluzywne zniżki na nasze produkty i usługi
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Solidne wsparcie w Twoim rozwoju zawodowym

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej
    • Dołącz do Naszego Dynamicznego Zespołu w Vectrze i Odblokuj Swój Pełny Potencjał Zawodowy!
    • Jesteś pełen energii, zapału i gotów na wyzwanie w dynamicznym świecie telekomunikacji? Vectra, lider rynku telekomunikacyjnego, poszukuje utalentowanych osób dołączających do naszego zespołu.

    VECTRA S.A.

    • W Vectrze nie jesteśmy tylko firmą – jesteśmy dynamiczną siłą napędzającą przyszłość telekomunikacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w innowacje, ugruntowaliśmy naszą pozycję lidera rynku. Nasza branża rozwija się szybko, wymagając ciągłego doskonalenia i świeżych pomysłów. Zapraszamy młode talenty, aby rozwijały się razem z nami. Jeśli jesteś gotów/a wyruszyć w podróż pełną wzrostu i innowacji z Vectrą, naciśnij teraz przycisk aplikowania!