• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaMarketing Specialist
    Marketing Specialist
    Marketing
    Wealthon S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Proaktywność
    kreatywność
    social media
    copywriting
    seo
    elastyczność

    Mile widziane

    wordpress
    synerise

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. Marketingu do naszego zespołu!

    Doceniasz środowisko startupowe za to, że dużo się w nim dzieje? Nie straszne Ci social media, ale umiesz też stworzyć kreatywny mailing, a gdy trzeba zaangażujesz się w organizowanie webinaru? Najgorsze, co może Cię spotkać w pracy to nuda, brak wyzwań i możliwości rozwoju?

    Świetnie! Na pewno nie doświadczysz tego w Wealthon! Tym samym, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że szukamy właśnie Ciebie!

    Kim jesteśmy?

    W Wealthon tworzymy kompleksowy ekosystem, który wspiera przedsiębiorców. Oferujemy zarówno elastyczne formy finansowania, jak i narzędzia ułatwiające prowadzenie firmy. Nasza oferta wsparta jest innowacyjną technologią. Odróżnia nas to od reszty sektora pozabankowego. Od 2018 roku bardzo intensywnie się rozwijamy, wobec czego powiększamy nasz zespół.

    Co będzie należało do zakresu Twoich obowiązków?

    • prowadzenie social media firmy (Instagram + Facebook) – dbanie o harmonogram postów, tworzenie copy, nagrywanie rolek, bliska współpraca z grafikiem
    • wsparcie przy tworzeniu zróżnicowanego copy (mailing, landing page, blog posty etc.) – mamy na pokładzie specjalistę od contentu, który doceni dodatkową parę rąk do pracy, ale też przekaże sporą dawkę wiedzy eksperckiej
    • pomoc przy działaniach związanych z SEO (nie musisz być ekspertem w tym zakresie – chętnie przeszkolimy Cię z podstaw Ahrefs i wskażemy, na co zwrócić szczególną uwagę)
    • zadbanie o firmową stronę www – oczywiście nie oczekujemy zdolności programistycznych 🙂 Korzystamy z WordPressa, więc chodzi o czynności takie jak np. wrzucenie gotowego blog posta / podmiana grafiki na podstronie etc.
    • wsparcie przy researchu – zarówno tym dotyczącym kontaktu do mediów, analizy działań konkurencji, jak i np. możliwości związanych z guest postingiem
    • aktywny udział w tematach eventowo-PRowych: wsparcie przy udziale w targach, przygotowywanie materiałów na konferencje, koordynowanie wybranych aspektów współpracy z podcasterami/dziennikarzami

    Czego oczekujemy?

    • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w środowisku startupowym lub agencyjnym
    • kreatywności i proaktywnego podejścia (cenimy własne propozycje rozwiązań powierzonych zadań)
    • orientowania się w specyfikacjach formatów digitalowych, social mediowych itp.
    • doświadczenia z WordPressem i Synerise – mile widziane
    • podstaw montażu video (CapCut i/lub VN Video Editor)
    • otwartości na zmiany, uwagi i feedback
    • chęci do dalszej nauki
    • dyspozycyjności do pracy z biura – 4 dni w tygodniu
    • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1)

    Co oferujemy?

    • pracę na pełen etat, tryb stacjonarny z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
    • umowę zlecenie / B2B / umowę o pracę
    • sprzęt służbowy marki Apple
    • voucher do Kinoteki na nielimitowane seanse
    • możliwość rozwoju i uczenia się od doświadczonego zespołu
    • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku
    • owocowe środy
    • regularne imprezy integracyjne, wspólne świętowanie urodzin
    • brak dress code’u
    • nowoczesne biuro The Tides nad Wisłą, przy Bulwarach Wiślanych

    Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą ofertą i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV bezpośrednio przez Rocket Jobs lub napisz do nas na adres e-mail: rekrutacja@wealthon.com.

    Nie czekaj i dołącz do nas już dziś!

    2 070 - 2 588 USD

    Dowolna