• Wszystkie ofertyMiechówMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    Marketing
    Ekipa Holding

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media
    analityka
    strategia komunikacyjna
    Angielski
    kreatywność
    myślenie strategiczne

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy dynamicznym graczem w świecie internetu i mediów społecznościowych. Nasza pasja do tworzenia treści online i budowania społeczności jest nieograniczona.

    Twój zakres obowiązków:

    • Współtworzenie strategii obecności marki w mediach społecznościowych,
    • nadzór nad kalendarzem publikacji i działań na platformach społecznościowych,
    • tworzenie dedykowanych treści dla naszych platform społecznościowych (Instagram, TikTok, YouTube),
    • analiza wyników oraz raportowanie efektywności w celu optymalizacji strategii,
    • inicjowanie i realizacja pozostałych aktywności mających na celu zwiększenia zasięgów i zaangażowania użytkowników,
    • monitorowanie trendów w celu dostosowania działań i treści do aktualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców,
    • budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki w mediach społecznościowych,

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży influencerskiej lub marketingowej,
    • doskonała znajomość mediów społecznościowych i narzędzi analitycznych,
    • umiejętność kreowania skutecznych strategii komunikacyjnych,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim, zarówno w piśmie, jak i w mowie.
    • kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego,
    • zorientowanie na cele oraz umiejętność pracy w zespole,
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, komunikacja społeczna).

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kreowaniu i wdrażaniu nowych projektów influencerskich.
    • Pracę na pełen etat i elastyczną formę zatrudnienia.
    • Duch startupu, luźna atmosfera, którą musisz poczuć przychodząc do nas na spotkanie.
    • Ludzie, którzy pracują z pasją i uśmiechem.
    • Zamiast owocowych czwartków, mamy pełną zamrażarkę lodów Ekipy.
    • Czasem zdarza nam się komunikować za pośrednictwem memów 😉