Oferty
Inżynier ds. zdatności lotu
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
WSK "PZL-Świdnik" S.A.

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

lotnictwo

aerodynamika

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zadania: 

  • Uczestniczenie w opracowywaniu analiz niezawodnościowych zgodnie z wymaganiami przepisów lotniczych, 
  • Przygotowywanie oceny zagrożeń funkcjonalnych i analiz bezpieczeństwa systemów metodą FMEA, 
  • Opracowywanie klasyfikacji zdarzeń lotniczych i udział w procedowaniu działań związanych ze zdarzeniami lotniczymi, 
  • Zarządzanie Wykazem Części Krytycznych.

Wymagania: 

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki lotnicze lub mechaniczne), 
  • Wiedza z zakresu aerodynamiki, budowy, projektowania oraz eksploatacji statków powietrznych (zwłaszcza śmigłowców),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1, 
  • Kompetencje miękkie: analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, orientacja na cel, dobra organizacja pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, proaktywność i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Oferujemy: 

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.