• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażAsystent Działu Sprzedaży
    Asystent Działu Sprzedaży
    Sprzedaż
    Wydawnictwo Gospodarcze

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    Google Workspace
    sprzedaż
    CRM
    praca w grupie

    Mile widziane

    fmcg
    Google Analytics
    Canva

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Wydawnictwo Gospodarcze to wydawca tytułów branżowych Wiadomości Handlowe i Wiadomości Kosmetyczne. Organizator badań rynkowych Perły Rynku, a także kongresów branżowych Retail Trends i Forum Branży Kosmetycznej. Na rynku istniejemy już 20 lat, pomagając robić biznes w branży FMCG.

    Do swojego zespołu szukamy obecnie: Asystenta Działu Sprzedaży

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów — rozmowy otwierające i cold mailing;
    • Współpraca z Sales Managerami w zakresie rozwoju klienta;
    • Aktywny udział w bieżących działaniach i projektach działu sprzedaży;
    • Współpraca z innymi działami w firmie, m.in. z księgowością, redakcją, marketingiem;
    • Kompleksowe wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach;

    Czego oczekujemy?

    • Wszechstronności – szukamy kogoś, kto będzie mógł nam pomagać w naszych licznych projektach i będzie pracował na styku kilku naszych działów.
    • Gotowości do nauki – mamy w firmie mnóstwo wartościowych kompetencji, które możesz zdobyć. Kluczem jest jedynie gotowość do nauki 😊
    • Bardzo dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów – pomiędzy chaosem codzienności, a naszym zespołem stoisz właśnie Ty, dzierżąc w ręku swojego wiernego laptopa.
    • Gmail – aby wspomniany wyżej chaos Cię nie pokonał. Nie oczekujemy robienia makr, ale byłoby super, jeśli potrafisz zaimportować dane z csv i podsumować je w tabeli przestawnej w Google Sheets.
    • Otwartości i komunikatywności – musisz rozmawiać z klientami i bez strachu odbierać od nich telefony.
    • Komunikatywnego języka polskiego – nie zamykamy się na obcokrajowców i serdecznie zapraszamy do pracy, jednak musisz mówić płynnie po polsku 😊

    Co oferujemy?

    • Ciekawą i rozwojową pracę, możliwość nawiązania wielu cennych kontaktów biznesowych, otrzaskania się z branżami wydawniczą, reklamową i retail;
    • Możliwość awansu w strukturach firmy na samodzielnego Sales Managera;
    • Dużą samodzielność działania i możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • Stabilność zatrudnienia i umowę o pracę;
    • Możliwość poczucia się jak bohater Władcy Pierścieni. Można podróżować do Mordoru co poniedziałek! (tam mamy biuro i ekspres do kawy);
    • Przyjazny zespół i swobodną atmosferę pracy – pracujemy zdalnie lub z biura. Elastyczne godziny pracy nie oznaczają pracy w nadgodzinach. Na spotkanie z klientem dobrze byłoby ubrać się jak człowiek, ale na co dzień królują swetry!

    1 617 - 1 779 USD

    B2B

    1 294 - 1 423 USD