Oferty
Redaktor / Dziennikarz
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

dziennikarstwo

social media

pisanie

tworzenie treści

research

wystąpienia publiczne

SEO

Mile widziane

copywriting

Wordpress

Google Workspace

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Wydawnictwo Gospodarcze (WG), wydawca tytułów biznesowych Wiadomości Handlowe, Wiadomości Kosmetyczne i Franczyza w Handlu poszukuje pracownika, który zasili zespół redakcyjny, obejmując stanowisko: redaktorka/dziennikarka / redaktor/dziennikarz.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • Publikacja i zarządzanie treścią na portalu internetowym i dobór informacji;
  • Przygotowywanie tekstów i zdjęć/grafik i materiałów audio i video;
  • Nadzór nad zespołem dziennikarskim i koordynacja projektów;
  • Udział w planowaniu magazynu „Wiadomości Handlowe”;
  • Współpraca z działami sprzedaży i konferencji, w tym wsparcie merytoryczne kongresów;
  • Reprezentowanie Wydawnictwa na konferencjach i spotkaniach prasowych;
  • Wyjazdy w teren (w kraju i za granicę);
  • Czynny udział w życiu redakcji i budowaniu know-how Wydawnictwa;

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku dziennikarz/dziennikarka lub pokrewne;
  • Znajomość branży FMCG i sektora handlu detalicznego;
  • Znajomości sektora przedsiębiorstw i umiejętności rozmowy z menadżerami i właścicielami firm;
  • Znajomości zagadnień gospodarczych, zasad funkcjonowania firm i czytania wyników finansowych;
  • Ogólnej orientacji w procesach legislacyjnych i przepisach prawa regulujących sektora przedsiębiorstw;
  • Mocnego zaangażowania w pracę redakcyjną i realizowane projekty
  • Lekkiego pióra, otwartej głowy, kreatywności, samodzielności;
  • Umiejętności tworzenia unikalnego kontentu, treści pod SEO i pracy pod presją czasu;
  • Poczucia humoru, energii i umiejętności współpracy z zespołem;

Co oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę wśród doświadczonych dziennikarzy i ekspertów branży retail & FMCG;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość realizowania swoich pasji i nowych projektów wydawniczych;
  • Przyjazny zespół i swobodną atmosferę pracy – pracujemy zdalnie lub z biura;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy dla wyróżniających się pracowników;