• Wszystkie ofertyBydgoszczMarketingContent / CopywritingMłodszy specjalista ds. marketingu
    Młodszy specjalista ds. marketingu
    Marketing
    Yabimo SP. z o.o.

    Bydgoszcz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    narzędzia marketingowe
    SEO
    Google Analytics
    Angielski

    Opis stanowiska

    offer-banner

    HR Panorama to nowoczesna platforma zaprojektowana w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań z zakresu zarządzania Zasobami Ludzkimi dla przedsiębiorstw.

    Aktualnie poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu

    Miejsce pracy: Kraków / Praca zdalna

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i publikowanie treści na media społecznościowe, mających na celu zwiększenie zaangażowania i rozpoznawalności marki HR Panorama.
    • Pisanie artykułów oraz postów na firmowego bloga, z naciskiem na jakość treści i optymalizację pod kątem SEO, z uwzględnieniem specyfiki rynku HR i systemów ATS.
    • Realizacja strategii marketingowej firmy, w tym współpraca przy kampaniach reklamowych oraz projektach promocyjnych skierowanych do sektora HR.
    • Monitorowanie i analiza wyników działań marketingowych oraz dostosowywanie strategii w celu osiągnięcia lepszych rezultatów.
    • Planowanie i udział w targach oraz innych wydarzeniach  z zakresu HR.

    Wymagania:

    • Znajomość narzędzi i platform społecznościowych oraz umiejętność tworzenia angażujących treści.
    • Umiejętność pisania tekstów zgodnych z zasadami SEO, zwłaszcza w kontekście technologii HR i systemów ATS.
    • Biegłej znajomości języka angielskiego, naprawdę działamy międzynarodowo.
    • Zdolność projektowania materiałów graficznych.
    • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej.
    • Mile widziana znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, itp.).
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu, specjalizującej się w nowoczesnych rozwiązaniach dla branży HR.
    • Elastyczne warunki pracy – możliwość pracy zdalnej.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów w sektorze technologii HR.
    • Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją do marketingu i chcesz rozwijać się w firmie będącej liderem w dostarczaniu rozwiązań ATS, dołącz do naszego zespołu!